Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Orijinal Navigasyon Ve Sony Panel Kurulumu

Önerilen Mesajlar

peki orjinal kamera ve modül kaça mal olur bana ankara da? birde orjinal kamera plaka altına takılandan demi?

sony takımı taktırınca yazılım uyumsuzluğundan bahsettigindonanımlar çalışmazsa serviste yazılım attırarak hallede bilirmiyiz?

Güven Ford dan Mustafaya sorun başkası bilmeyebilir, yok diyebilir elinde olması lazım fiyatını hatırlamıyorum 278 59 91

Orijinal yeri düğmenin olduğu plastik üzerinde.

2 sene önce filan yapabilen servis çıkmamıştı ankarada.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güven Ford dan Mustafaya sorun başkası bilmeyebilir, yok diyebilir elinde olması lazım fiyatını hatırlamıyorum 278 59 91

Orijinal yeri düğmenin olduğu plastik üzerinde.

2 sene önce filan yapabilen servis çıkmamıştı ankarada.

güven  ford'a gittim  orjinal kamera ve modüle 450 tl diyor. 600 tl de sony takımını alırsak, fiyat olarak yüksek mi acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

RS@ Hocam 2015 focus 3 lerde http://www.otokokpit.com/wp-content/uploads/2014/09/2015-yeni-kasa-ford-focus-20.jpg Linkteki ekran var bende. Bunlarda kordinatları felan gösteriyor. Gps anteni var olarak biliyorum. Sd card + geri görüş kamerasına bayiler 2,000 tl istiyor. Piyasadaki en iyi navigasyonlu cihazların fiyatı bile 2,000 tl iken bana çok geldi sd card ile geri görüş kamerasına vermek. Bu cihaz için bana 1 adet sd card navigasyon için + Geri görüş kamerası ile görüntü modulü lazım bunları yurt dışında ebaydan felan temin edebilir miyiz acaba . Teşekkürler k.gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

RS@ Hocam 2015 focus 3 lerde http://www.otokokpit.com/wp-content/uploads/2014/09/2015-yeni-kasa-ford-focus-20.jpgLinkteki ekran var bende. Bunlarda kordinatları felan gösteriyor. Gps anteni var olarak biliyorum. Sd card + geri görüş kamerasına bayiler 2,000 tl istiyor. Piyasadaki en iyi navigasyonlu cihazların fiyatı bile 2,000 tl iken bana çok geldi sd card ile geri görüş kamerasına vermek. Bu cihaz için bana 1 adet sd card navigasyon için + Geri görüş kamerası ile görüntü modulü lazım bunları yurt dışında ebaydan felan temin edebilir miyiz acaba . Teşekkürler k.gelsin.

Navigasyon kartı sanırım ozan karsavuran da vardı. Ama uyumlumudur bilemiyorum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eğer neden yazılım ise, mantıken eski yazılımlı bir cihazı, yeni yazılımlı bir araca taktığınızda bu sorun oluyor olmalı. Tabi bir diğer neden de, ekran sadece yazılım yükleme esnasında araçtaki uyumlu modülleri tarıyor olabilir.

RS@ Hocam 2015 focus 3 lerde http://www.otokokpit.com/wp-content/uploads/2014/09/2015-yeni-kasa-ford-focus-20.jpg Linkteki ekran var bende. Bunlarda kordinatları felan gösteriyor. Gps anteni var olarak biliyorum. Sd card + geri görüş kamerasına bayiler 2,000 tl istiyor. Piyasadaki en iyi navigasyonlu cihazların fiyatı bile 2,000 tl iken bana çok geldi sd card ile geri görüş kamerasına vermek. Bu cihaz için bana 1 adet sd card navigasyon için + Geri görüş kamerası ile görüntü modulü lazım bunları yurt dışında ebaydan felan temin edebilir miyiz acaba . Teşekkürler k.gelsin.

GPS anteni var, hatta o gps anteninden bizde de var ama bizdeki 5" navigasyon bu bilgiyi oradan alamıyor, ayrı antene ihtiyaç duyuyor. Sadece sd card ile navigasyonu aktif edemiyorsunuz, ekranının nav için aktife edilmesi gerek. Ama yapılabiliyor mu ben henüz duymadım.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lütfen sorularınızı ilgili konularda sorun, ilgili konu yoksa konu açın. Taşındı.

Parçalar ebayda olabilir bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

merhabalar sony sistem için bir ilan gördüm, ama aracıma daha önce böyle bir uygulama yapmadığım için setin içindeki parçaların nelerden oluştuğunu tam olarak bilmiyorum... sanırım @Ozan Kar abim bütün konuya hakimdi.. şimdi ben aracımdaki sistemi söküp yerine fotodaki 2 parçaylamı tamamlıyorum.. sağ parça ana ünite midir ? komple set bu mudur acaba.. şimdiden teşekkürler 

as.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhabalar sony sistem için bir ilan gördüm, ama aracıma daha önce böyle bir uygulama yapmadığım için setin içindeki parçaların nelerden oluştuğunu tam olarak bilmiyorum... sanırım @Ozan Kar abim bütün konuya hakimdi.. şimdi ben aracımdaki sistemi söküp yerine fotodaki 2 parçaylamı tamamlıyorum.. sağ parça ana ünite midir ? komple set bu mudur acaba.. şimdiden teşekkürler 

Alttaki linkteki konuyu okumanız faydanıza olur.Bu konu navigasyonlu olan cihazlar için.

http://www.focusclubtr.com/topic/10023-focus-3-sony-ekran-değişimi-sorunu-ve-nedeni/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Alttaki linkteki konuyu okumanız faydanıza olur.Bu konu navigasyonlu olan cihazlar için.

http://www.focusclubtr.com/topic/10023-focus-3-sony-ekran-değişimi-sorunu-ve-nedeni/

Doğan abi konuyu okudum da acaba style aracımda sıkıntı yaşar mıyız malum style da bluetooth yok sesli komut yok.. sormak istediğim asıl bu fotodaki set tam mı acaba

Emre Gül tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler doğan abi

ilan linki varmı ? bu panel normal sony navigasyon tuşu yok ekranın navi card girişi var mı yoksa olmaz bunlar asıl işi yapan ekran bilgin olsun. senin yerine olsam ozanla konuşmadan hiç bir şey almazdım .@Emre Gül

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ilan linki varmı ? bu panel normal sony navigasyon tuşu yok ekranın navi card girişi var mı yoksa olmaz bunlar asıl işi yapan ekran bilgin olsun. senin yerine olsam ozanla konuşmadan hiç bir şey almazdım .@Emre Gül

bu navigasyonlu değil abi, smart paketle gelen.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aynen Ozan abi smart olanlardan navi. yok cuma gününe elime geçiyor inşallah.. biliyosun blutooth benim aracımda yok ama bu sonyde var diye biliyorum  ekleme yapabilirmiyim acaba

bluetooth modulu ayrı, tesisatı varmı bilmiyorum ama en azından modul, mikrofon ve aktivasyon gerekli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.