Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ogs Mi Hgs Mi?

Aydın Baran

48 üye oy kullandı

1. 1. OGS mi HGS mi?

• OGS
      27
    • HGS
      18

Önerilen Mesajlar

İstanbula'a yakın zamanda git-gel yapabilirim...

Bende hem OGS hem HGS var...ikisinide yapıştırıp hangi geçiş daha uygunsa oradan geçerim diye düşünüyorum...aklıma takılan çifter çifter geçmez dimi bana :)

ortak gişeden geçmezseniz sorun olmaz. ortaktan geçersenizde birisine öncelik tanınmıştır büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ortak gişeden geçmezseniz sorun olmaz. ortaktan geçersenizde birisine öncelik tanınmıştır büyük ihtimalle.

ortak gişe olduğundan haberim yok...deneyelim bakalım normal HGS den geçince ne olacak, OGS den geçince ne olacak...

olan 10-15TL ye olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bizim OGS geçen gün aydın otobanında camda yapışık olduğu halde okumadı resmen error verdi :D çokda hızlı falanda değildik yanımızdaki gişedende tır geçiyodu aynı hızda düşünün. dönüşte aynı gişede durduk KGM'ciye sorduk 10 hakkımız varmış sirenleri çaldırarak geçmek için 10 haktan sonra ceza geliyormuş. hafta içi gişeye gelip bozuk cihaz belgesi alıp bankadan bedava ogs alacakmışızda falan :) sonra gişeden geçtik bir anda çalışmaya başladı makine . olan gene bize oldu otobanın ortasında koşturduk durduk :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İstanbula'a yakın zamanda git-gel yapabilirim...

Bende hem OGS hem HGS var...ikisinide yapıştırıp hangi geçiş daha uygunsa oradan geçerim diye düşünüyorum...aklıma takılan çifter çifter geçmez dimi bana :)

Bayram içinde ise gidiş dönüşün ücretsiz ..:):):)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dönüş haftaiçi...Yeğenlerin bakıcısı iş çıkardı. Onları alıp döncem..

O vakit ücretli bir geçiş olacak.. Bu arada ben hgs yi cama yapıştırmadım, geçişlerde aynanın yanında tutup geçiyorum.ön cam ısıtıcısı bir sıkıntı çıkarır tedirginliği ile ama sanki böyle daha iyi oldu gibi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O vakit ücretli bir geçiş olacak.. Bu arada ben hgs yi cama yapıştırmadım, geçişlerde aynanın yanında tutup geçiyorum.ön cam ısıtıcısı bir sıkıntı çıkarır tedirginliği ile ama sanki böyle daha iyi oldu gibi....

Bende öyle deneyeyim...okumazsa sistemde kayıtlıyız zaten..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Var. Plakadan işlem yapıyor.

Var. Plakadan işlem yapıyor.

+1

Ama girdiğin yeri belirlemediği için en uzak mesafe ödeniyor.

Hızlı geçtiğimde OGS'yi okumuyor bazen, plakadan yazıldı diye fatura ediliyor bankaya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

+1

Ama girdiğin yeri belirlemediği için en uzak mesafe ödeniyor.

Hızlı geçtiğimde OGS'yi okumuyor bazen, plakadan yazıldı diye fatura ediliyor bankaya.

Hiç kısa mesafe kullanmadım ama giriş ve çıkış gişelerini salise seviyesinde yazıyor.

Bi keresinde girişte okumuş cikista okumamış cmaxte kayıtlarda hiç birsey görünmüyor. Mail attım önemsemediler. Bende önemsemedim. Dayimdan( ne cok dayımdan ornek veriyorum yahu :) ) biliyorum OGS girişte okumayip en uzun kestiğinde mail atıyordu duzeltiyorlardi. Salisesine kadar dediğim HGS.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.