Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ogs Mi Hgs Mi?

Aydın Baran

48 üye oy kullandı

1. 1. OGS mi HGS mi?

• OGS
      27
    • HGS
      18

Önerilen Mesajlar

Hem ogs vardı hem kgs...bazen ogs gişesi kalabalık olunca kgs den giriyordum.. :) şimdi kgs yerine hgs de aldım.. hangisi daha uygunsa ordan geçerim yine :) hgs ile geçme fırsatım olmadı ama daha..ogs ile tek sorunum yapışkanı çıktı..ayrıca ikisinide kredi kartımdan otomatik doldurma yapıyorum 20tl nin altına düşünce bitti az kaldı doldurayım derdim yok ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl okutuyorsun elle mi tutuyorsun?

Benimde yapıştırıcısı çıktı elimle tutuyorum okumuyor bazen 50 tl ceza yemişim :(

OGS cama yaklaştırınca gayet güzel okuyor, hem de İzmir civarında kullandım hep. 

Hiç yapıştırmadım şimdiye kadar...

Okumaması bence sende değil gişedeki sistemin arızasından kaynaklanmıştır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ogs ile tek sorunum yapışkanı çıktı. Nasıl okutuyorsun elle mi tutuyorsun? Benimde yapıştırıcısı çıktı elimle tutuyorum okumuyor bazen 50 tl ceza yemişim :(
Camcının birine git abi yapışkan var onlarda Ogs kullanıyorum şirket araçları dahil bir mercedese hgs aldık ikiside sorunsuz çalışıyor....
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motorumda ve aramamda HGS var.

Arabada sorun yok alıyorsun yapıştırıyorsun şıkır şıkır çalışıyor,yalnız motorda büyük sorun...HGS kağıtdan olduğu için ıslanmaması lazım ve motorda yapıştıracak yer yok yağmur yememesi  veya yıkatırken sorun olmaması için..motor için 10 takla atıyoruz HGS de...

Ama yanlış bilmiyorsam zaten artık ogs satılmıyor..yeni almak isteyenler HGS den başka seçeneği yok sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motorumda ve aramamda HGS var.

Arabada sorun yok alıyorsun yapıştırıyorsun şıkır şıkır çalışıyor,yalnız motorda büyük sorun...HGS kağıtdan olduğu için ıslanmaması lazım ve motorda yapıştıracak yer yok yağmur yememesi  veya yıkatırken sorun olmaması için..motor için 10 takla atıyoruz HGS de...

Ama yanlış bilmiyorsam zaten artık ogs satılmıyor..yeni almak isteyenler HGS den başka seçeneği yok sanırım..

böyle bişey varsa ogsnin 1 yıl ömrü kalmıştır kaldırılır. umarım yoktur  :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.