Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2014 Tourneo Courier Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Dizelin sesi nasildir acaba?bagaj saplantisi babamda had safhada,binek kadar surus keyfi olmaz diye dusunuyorum ama, sunun dolusu(ozellikle esp bu araclarda sart bence) dusunulebilir.test surusu yapan varsa sesi ve binek olarak kullanim yorumunu alabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizelin sesi nasildir acaba?bagaj saplantisi babamda had safhada,binek kadar surus keyfi olmaz diye dusunuyorum ama, sunun dolusu(ozellikle esp bu araclarda sart bence) dusunulebilir.test surusu yapan varsa sesi ve binek olarak kullanim yorumunu alabilirim

Dizel derken ? Hangi dizel, konu 1.5 ise motor 1.6'ya göre çok sessiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu model icin ikisinin ses durumu nedir

Test sürüşü vb etklinlik yaparsak yazarız inş. Dediğim gibi 1.5 tdci kapağı açık motor olarak 1.6 tdci'dan sessiz diyorum daha nasıl yazacağım bilemedim şuan :)

Benden bu kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

İçi biraz klostrofobik göstergeler fiestadan arak olduğundan ticari ve güçlü bir hava vermiyor,bunun abisi sanırım tourneo custom o çok süper birde bunun otomatik vitesinde kugada kullanılan 6f35 kodlu 6 ileri tam otomatik kullanılacakmış,dizelinde tam otomatik kullanılacak mı bilmiyorum ama dizeline tam otomatik koysalar dahi tr de bunun müşterisi az çıkar o profil daha çok caddy dsg de, ama diğer yandan sorunsuz dizel bir otomatik güzel olur diyeceğim ama binek değil muayenesi her yıl vs. kısaca otomatik kullanıcısı için uygun bir segment değil. Yinede mantıklı bir seçenek. 

Geçen forumun başka bir yerinde sanırım bahsetmiştim neden ford focus yeni kasada benzinlide 6f35 i kullanırken gidip dizele ps koyuyor diye burada sanırım tam tersi durum olacak belki dizele kor 6f35 i

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...

Otosan, Blackline serisi satmaya başlamış.

Titanium 66.290 TL

Blackline 67.825 TL

Titanium Plus 69.510 TL

Titanium donanım üzerine:

• 16’’ Manyetik Gri Alaşım Jantlar

• Ayarlanabilir hız sınırlandırıcı 
• Gövde Rengi Yan Etekler
• Manyetik Gri Ön ve Arka Tampon Alt Koruma
• Manyetik Gri Tavan Rayları
• Manyetik Gri Boyalı Yan Aynalar
Şeritler
Kırmızı Dikişli Deri Direksiyon Simidi & Vites Topuzu
Kırmızı Dikişli Parçalı Deri Koltuklar

blackline2.jpg

blackline3.jpg

blackline.jpeg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.