Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 1 sport jant hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar?

Çetin Gzr

Soru

Arkadaşlar biliyorsunuz bir süre önce siteye aracımın resimlerini eklemiştim. Başta yöneticiler olmak üzere üye olan arkadaşlarımızdan da jant tavsiyesi gelmişti. Ben de uzun bir araştırma sürecinden sonra Sedan ve HB focus 1'lere çok yakıştığını düşündüğüm aşağıdaki jant'tan almaya karar verdim. Birebir orjinal ford jantı almak istiyorum. Elinde bu jant'tan olan var mı hem bunu sormak hem de fiyat hakkında bilgi almak istiyorum sıfır veya 2.el fiyatları tabi. Fiyat hakkında bir bilgim yok ama 400-500TL arasında olduğunu düşünüyorum? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar biliyorsunuz bir süre önce siteye aracımın resimlerini eklemiştim. Başta yöneticiler olmak üzere üye olan arkadaşlarımızdan da jant tavsiyesi gelmişti. Ben de uzun bir araştırma sürecinden sonra Sedan ve HB focus 1'lere çok yakıştığını düşündüğüm aşağıdaki jant'tan almaya karar verdim. Birebir orjinal ford jantı almak istiyorum. Elinde bu jant'tan olan var mı hem bunu sormak hem de fiyat hakkında bilgi almak istiyorum sıfır veya 2.el fiyatları tabi. Fiyat hakkında bir bilgim yok ama 400-500TL arasında olduğunu düşünüyorum? :D

Bu adreste var ama fiyat yüksek gibi ...

uA_Y_C_A tarafından düzenlendi
0 mesajlı yeni üyelerin reklam yapması yasak
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Çıkmacılara bakın ancak bu jantı 2. el bulmanız şans işi

Replikasıda yok bu jantın bildiğim kadarıyla

Şöle bişiler taksanız aracınıza ? 16yada 17

TIKLAYIN

Önerdiğiniz jant bayağı kaliteli kendini belli ediyor. Yine de yarın birkaç yeri dolaşacağım çünkü dediğiniz gibi replikası da mevcut değil ya servisten alacaksın ya başka türde jant'a yöneleceksin. Buna rağmen şansımı denemek istiyorum ki eğer sonuç alamazsam tavsiye ettiğiniz tipte jant bakarım mecburen. tşk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.