Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Ecosport European Versiyonu - Avrupa Tanıtımı Yapıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ford, bugün Mobile World Kongresinde Applink ve Ecosport'u tanıttı.Bizde sizlere avrupai Ecosport'u size sunuyoruz :)

Avrupai EcoSport'un göz altlarına LED eklenmiş. Belli ki Xenon olmayacak araçta. Fiesta benzeri iç mekan'a sahip direksion b-max gibi olmuş pek ucuz görünümlü değilmiş beğendim iç kısmını.

EcoSport satışları bu 2015 başında başlayacak: 

Diğer başlığımızda belirtmiştik fakat yine yazalım başlıca kullanılacak olan motorlar:

125 PS 1.0-litre EcoBoost  Motor

110 PS 1.5-litre Benzinli Motor

90 PS 1.5-litre Dizel Motor

Applink demişken, bu özellik Ford için ilk kez Ecosport ile Avrupa'ya giriş yapacak. Detaylarını forumda iletmiştik :yeah:

Foto ve Videolarla devam edelim.

http://youtu.be/OYfebvxgjjY

EcoSport_1.jpg

EcoSport_2.jpg

EcoSport_3.jpg

EcoSport_4.jpg

EcoSport_5.jpg

EcoSport_6.jpg

EcoSport_7.jpg

EcoSport_8.jpg

EcoSport_9.jpg

EcoSport_10.jpg

EcoSport_11.jpg

Spotify :) Bunu ben de kullanıyorum telefonda. Normal şartlarda ülkemizden giriş yok.

MWC-Spotify-01.jpg

MWC-Spotify-02.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zevkler farklı...

Bence de çok çirkin, ebleh önü ve dışarıdaki lastiği ile asla tercih etmeyeceğim bir model.

Mokka/Trax  ezer geçer bunu!  :smiley2k:

Mokka'nın fiyatından herkesin haberi var umarım :D Kuga ile aynı :zha: Trax ise mokka yanında çok kalitesiz.

Tasarım olarak her türlü mokka ama bu sınıfta Dacia Duster gerçeği var onun yerine her türlü bu gider :yeah: Fiyatı önemli sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecosport2yi euroncapte de görmek isteriz :D :D

4X4 ü var mı? 

Otomatiği var mı? 

sorular...sorular...

Ben en baştan beri beğeniyorum.Haftaya cenevrede tüm ayrıntıları verilecek sanırım.  Bu sene içinde satılırsa çok iyi olur. 

Bu yıl sonuna kadar demiş adamlar :) Bekliyoruz bakalım.

The EcoSport will be the second SUV to be launched in Ford’s expanding European range when it goes on sale later this year; following the recently-launched Ford Kuga. Ford also plans to bring to Europe the next generation Ford Edge, a larger and more premium utility vehicle popular in the U.S. and other markets.

Şuan verilen tek detay yukardaki motorlar ve bu donanımlar :zha:  başka yok

It will also offer a comprehensive package of driver assistance technologies including Electronic Stability Program and Hill Launch Assist.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zevkler farklı... Bence de çok çirkin, ebleh önü ve dışarıdaki lastiği ile asla tercih etmeyeceğim bir model. Mokka/Trax  ezer geçer bunu! 

Bende sınıfına göre beğeniyorum zaten. Yani tasarım harikası değil ama bu sınıfta beklentim çok yüksek değil. Standart Mokka'da  Astra ve  İnsignia çizgisinden sonra ebleh geliyor bana. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hımmm, videoda hiç kötü görünmüyor.

Aslında bu ses kontrollü sistemler şu haliyle oldukça güdük ve ilkel görünse de gelecek hakkında kabaca fikir veriyor, ciddi gelişmeye gebe ve işlerlik kazanacağı kesin.

Almak ve etkili kullanımı için bir on yılımız daha var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

B sınıf bir crossover...

Bence yüksek bir araç olacaksa en azından C sınıf olmalı.

Diğer türlü çok havale geliyor bana (yol tutşu vb.)

Oldum olası bu sınıfın öncüsü olan Terios'a da ısınamadım zaten...

Mustafa Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

İlk çarpışma testi sonucu Güney Amerika'dan geldi.

Ecosport burada 4 yıldız almış.

ecosport.jpg

Ford-EcoSport-Latin-NCAP-Crashtest-Maerz

LatinNCAP diye bir kuruluş da varmış meğer, sonuçları EuroNCAP ile örtüşmüyor, daha zalimler...

http://www.latinncap.com/en/results-2013a

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.