Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Android Dünyasına Yeni Bir Yıldız Düştü: Htc One

Önerilen Mesajlar

Pil konusunu merak ediyorum. Onun haricinde çok güzel bir telefon. Bu arada geçen gün S4 inceledim. Doğrusu tasarım aynı ama ufak detaylarla telefon şık bir hale gelmiş. Yeni telefon alırken One ile S4 başa oynar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2000tl olarak çıkıp bir yıl sonuna doğru 1300 civarına düşüyorlar. Genel durum bu. Paralel ithalat biraz daha uygun elbette.

Geldi mi Sabri?

2 Turkcelle numara biraktim. Birine gelmis bitmis sıra vardi heralde. Diğeride pazartesiye kaldi dedi sabirsizliktan catliyorum :D
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 Turkcelle numara biraktim. Birine gelmis bitmis sıra vardi heralde. Diğeride pazartesiye kaldi dedi sabirsizliktan catliyorum :D

Kanyon Turkcell e bak.

Şöyle bir durum var babamin uzerine hat o yuzden yakın yerleri ariyorum :) Flyinn'i aradim siyah varmis ellerinde yarina artik.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar merhaba. Telefonu inceleme fırsatım oldu. Kamerası yanında asıl önemli özelliklerinden biride beats audio yu donanımsal olarak barındırması. Boom sound sanırım yanlış hatırlamıyorsam harika ses kalitesine sahip olmanızı sağlıyor. Çin fiyatı şu an 1500 tl civarı. 25 Mayıs ta fuara gidiyorum. Bir adet alacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.