Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Eksozdan Siyah Duman

Ertuğrul Çakmak

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
Guest Bektaş Talay

zengin karışım olduğunun kanıtı, çekişde düşme varmı var ise kronik westgate valf selenoidi eğer çekişte problem yok ise enjektörler işiyor bunun sebebi ise düzensiz yakıt püskürtme,

yapacağınız kontrol turboda westgate çubuğuna bakın stop edince yukarı doğru çıkacaktır eğer stop halinde ve çalışırkende aynı ise selenoidden değil ise siz bi maf sensörüne ve emme manifoldunuzu kontrol ettirin

km den ötürü kat dolmuş olabilir yani çok şey var duman atmasına sebep.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arabam 2005 model C max Trend Tdci eksozdan siyah duman atıyor. Yeni yağını filitrelerini değiştirdim.Yardımcı olursanız sevinirim

Arabam 2005 model C max Trend Tdci eksozdan siyah duman atıyor. Yeni yağını filitrelerini değiştirdim.Yardımcı olursanız sevinirim

Buna benzer bir sorun eski aracım focus ta başıma gelmişti.Turbonun hava borusu çatlamıştı ve araçtan inanılmaz siyah duman çıkıyordu.O sırda Marmariste tatildeydim.Marmaris caddelerinde lokomotif gibi gezdim durdum  :sofeer:  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Buna benzer bir sorun eski aracım focus ta başıma gelmişti.Turbonun hava borusu çatlamıştı ve araçtan inanılmaz siyah duman çıkıyordu.O sırda Marmariste tatildeydim.Marmaris caddelerinde lokomotif gibi gezdim durdum  :sofeer:   :)

arkadaşlar egr ve hava filitresindeki sensörüde temizlettim. kara duman kesildi ama arasıra geriye doğru sanki asılıyorlarmış gibi oluyor. Egr yi temizlettiriken baktık takılıyordu biraz temizledi takılmamaya başlayınca tamam dedi ve taktı.bu geriye asılma acaba egr takıldığı içinmi olur.

Rolanti problemide düzeldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar 2006 c max gia TDCI arabam var arabayi Ilk aldığımda depoyu biraz ucuz yerden doldurmuştum 5 dk geçmedi ve araba rölantide iken çok aşırı şekilde titremeye başladı kırmızı ışıkta dururken kendi kendine stop ediyordu ertesi gün içindeki benzini boşaltırdim enjektörler temizlendi yazılım attırdım gene geçmedi bi bilgisi olan var mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.