Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Kuga Extreme Test Ve Park Asistanı Videoları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ama ford dünyasında benim içimde yatan araç hep 2.0 Mondeo.

Bu konuda bende çok kararsızım, kugaya aşık oldum diyebilirim ama yeni mondeo'yu görmeden araç almak istemiyorum gelsin artık şu mondeo neden hala gelmiyor.

İlgili başlıklarda tarihleri mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşadığım ilçenin yolları çok kötü ve anayol hariç malesef yıllarca da böyle kalacak, bu açıdan yeni Mondeo yu beklemek yerine Kuga alma ihtimalim daha yüksek ancak gene de güncel Mondeo nun daha kaliteli plastiklerle döşenmiş olması da yeni Mondeo için akıl çelmiyor değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
Guest Egemen Toksoy

2 videoda ben ekleyeyim. Bir tanesi araç incelemesi, diğeri offroad testi. Yanlız amerikalılar için bu araç halen crossover (videoda da belirtmişler) :D Arazi için başarılı buldum diyebilirim. Bir quattro ya göre gayet güzel.  

Hele mi hele yazlık lastiğe göre

Egemen Toksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün tan oto da Kugayı inceleme fırsatı buldum

Bence plastik kalitesi olarak focus 3 daha iyi, kuganın plastik aksamları daha sert

Navigasyon ekranı yüksek çözünürlüklü çok güzel görüntüsü var (High MFD)

Ayrıca arabanın üzerinde harita SD kartıda vardı üzerinde sadece Türkiye yazıyordu.

Genel olarak güzel araba

Multimedyada çok zayıf navigasyon ekranı çok küçük, minicik bir ekran koymuşlar

Size katılıyorum ekran küçük kalıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest Egemen Toksoy

Aynen abartı. plakası takılmış, 680 km. yol yapmış.... sıkı pazarlıkla 3 ay beklenip aynı fiyata 0'ı alınabilir.

Ancak beklemek istemeyen için çözüm olacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elit Gri renkte, 1.6 ecoboost, 4WD, otomatik vites, titanium paket, cam tavan, sony müzik +  navigasyon, park sensörü + geri görüş kamerası donanımlı araç için 75.000 TL. de anlaştık bakalım bir aksilik olmaz ise Ağustos'ta teslim alıyorum (özel bir nedenden dolayı o tarihi ben istedim). Ford çalışanı fiyat sabitleme yapamıyorum şuanda nisan sonunda gelen yeni fiyatlarda sabitleme yapabilirim dedi, bir değişiklik olacağını ben zannetmiyorum, İnşallah olmaz  :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elit Gri renkte, 1.6 ecoboost, 4WD, otomatik vites, titanium paket, cam tavan, sony müzik + navigasyon, park sensörü + geri görüş kamerası donanımlı araç için 75.000 TL. de anlaştık bakalım bir aksilik olmaz ise Ağustos'ta teslim alıyorum (özel bir nedenden dolayı o tarihi ben istedim). Ford çalışanı fiyat sabitleme yapamıyorum şuanda nisan sonunda gelen yeni fiyatlarda sabitleme yapabilirim dedi, bir değişiklik olacağını ben zannetmiyorum, İnşallah olmaz :)

Hayırlı olsun, bu haliyle xenon da dahil oluyor mu

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşin doğrusu xenon farlı araç hiç kullanmadım artıları eksileri konusunda bir fikrim yok olup olmaması bana ne avantaj sağlar.

Xenon far homojen ve daha iyi bir aydinlatma sağlar. Parasini hakeden bir şey onu rahatlikla soyleyebilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.