Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Kuga Extreme Test Ve Park Asistanı Videoları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hayırlı olsun Focus ile kıyaslayınca hiç fena bir fiyat değil. Xenon farlar İstanbul gibi aydınlatılmış şehiriçi yerlerde ancak görüntü oluyor. Ama daha karanlık şehirlerarası yollara da, tali yollarda çok güzel aydınlatma sağlıyorlar. Mesafe ve aydınlatma  düzeyi %50ye yakın daha iyi oluyor. 

Fakat senelerdir kullanılır olmasına rağmen bir türlü ucuzlayıp standart hale gelmediler. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Peki pakette yoksa sonradan takılıyordur mutlaka, servise mi taktırsak dışarıdamı halletsek iyi olur ?

Dışarıdan olması için epey zaman lazım. Focus bile yeni yeni çoğalıyor bu tip parçalar. Sonradan servis takarda siz o paraya taktırımısınız bilemem. En az 2500 isterler.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dışarıdan olması için epey zaman lazım. Focus bile yeni yeni çoğalıyor bu tip parçalar. Sonradan servis takarda siz o paraya taktırımısınız bilemem. En az 2500 isterler.  

Benim için olmazsa olmazların içinde değil xenon. Gece yolcuğu yapmayı sevmiyorum zaten olmasa da olur . :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elit Gri renkte, 1.6 ecoboost, 4WD, otomatik vites, titanium paket, cam tavan, sony müzik +  navigasyon, park sensörü + geri görüş kamerası donanımlı araç için 75.000 TL. de anlaştık bakalım bir aksilik olmaz ise Ağustos'ta teslim alıyorum (özel bir nedenden dolayı o tarihi ben istedim). Ford çalışanı fiyat sabitleme yapamıyorum şuanda nisan sonunda gelen yeni fiyatlarda sabitleme yapabilirim dedi, bir değişiklik olacağını ben zannetmiyorum, İnşallah olmaz  :)

Hayirli olsun bende kismetse haziranda teslim aliyorum. İçinde bulunduğumuz hafta Avrupa'da eastern paskalya tatili. Firsattan

Istifade bizim emektar kuga ile 5 gunde 2600 km yol yaptik banamisin demedi. Yeni modelden de en az ayni performansı alsam parayi haketmis demektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford sitesinde yeni kuganın fiyatı güncellemeye girmiş nisan ayı fiyatları bakalım ne çıkacak merakla bekliyoruz, Ford çalışanı fiyat sabitlemesini nisan ayına göre yapabileceğini söylemişti . 2000 TL. kapora ile fiyatı sabitleyecektik, tabiki otosan kalkıp üzerine büyük bir zam koyarsa benim için kuga devrilme önleyici sistemine rağmen , yan yatar çamura batar, mondeo'yu beklemeye devam ederiz.  :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

Tüketim demişler
doğru da demiler.

Ama zaten bunu yeterince tartıştık.

Ağırlık, AWD, otomatik şanzıman, yüksek hava direnci dedin mi çok ekonomi beklemek olanaksız diye yazmıştım.

Bence benzinli motor için 10-12L/100km arası Istanbul tüketimi ekonomik olmasa da fena değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.