Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
15.04.2023 - 13:13 tarihinde, Soner Baş yazdı:

Kolay gelsin. 2020 kuga aracının sol katlanır aynası kapanırken sağlıklı kapanıyor ancak açılırken kesik kesik açılıyor. Servise danıştım kullanıcı hatası dedi. Bu içinde bulunan dişli parçanın değişmesi gerekli. Elinizde bulunur mu ?

2016 model focus sedanım var aynı şekilde yan ayna motoru bozulmuştu açma kapatma yapamıyordum ve ayna hareket etmiyordu içindeki motoru değiştiren bir usta buldum değiştirmiştim 4-5 ay önce sanayide araştırın derim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
6 saat önce, Günal Y. yazdı:

Merhaba. 2017 C-Max için orjinal veya iyi kalite muadil kauçuk paspas seti var mı elinizde? Fiyat bildirmeniz mümkün mü?

Berk bey epeydir buraya bakmıyor sanırım Günal Bey. Telefonla arayıp sorabilirsiniz.

Ancak tavsiyem Rizline ya da Sahler gibi araca özel üretim yapan bir paspas almak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şansımı denemek istemiştim. İntenette doğru düzgün bir ürün bulamadım çünkü. Verdiğiniz firmalarda şansımı deneyeceğim. Teşekkürler. 

Edit: Kısa bir araştırmadan sonra sipariş verdim. Yarın deneyimleyeceğim gelirlerse. 

image.png.7aef475e29b74b25a9eb58df56e89957.png

Günal Y. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Günal Y. yazdı:

Şansımı denemek istemiştim. İntenette doğru düzgün bir ürün bulamadım çünkü. Verdiğiniz firmalarda şansımı deneyeceğim. Teşekkürler. 

Edit: Kısa bir araştırmadan sonra sipariş verdim. Yarın deneyimleyeceğim gelirlerse. 

image.png.7aef475e29b74b25a9eb58df56e89957.png

sahlerin malzeleme kalitesi daha iyi doğru tercih.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.