Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

İki adet parça sormak istiyorum,

2006 Fiesta makyajlı sol dikiz aynası elektrikli fiyatı nedir ?

şase WF0HXXWPJH5D21642.

'14 C-Max direksiyon kolonu üst bakaliti (deri ile birlikte olan kısım) parça no

AM51 R04291 ADW

@ER-OL Otomotiv

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

@ER-OL Otomotiv merhaba aracım 2012 1.6 tdci 115 beygir  ojinal yağ,hava, polen ve mazot filtresi fiyatlarını alabilir miyim ? bide polen filtresi carbon lu mu ?? şimdiden teşekkürler.

Caner B. tarafından düzenlendi
hatalı yazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kolay gelsin. Bana kapı pandizotun tuttuğu klipslerden lazım. 2-3 tanesi kırıldı ses yapıyor memlekette bulamadım.

İkincisi sol marşpiyel hanım aracın altını sürttü değişecek yalnız davlumbaz ve marşipiyellerin sekmanları atmış. Onlardan lazım. Erol otomotive sordum kalmadı demişlerdi arkadaşlar yardımcı olacak var öı? Havale geçeyim hesabınıza bana gönderebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kolay gelsin. Bana kapı pandizotun tuttuğu klipslerden lazım. 2-3 tanesi kırıldı ses yapıyor memlekette bulamadım.

İkincisi sol marşpiyel hanım aracın altını sürttü değişecek yalnız davlumbaz ve marşipiyellerin sekmanları atmış. Onlardan lazım. Erol otomotive sordum kalmadı demişlerdi arkadaşlar yardımcı olacak var öı? Havale geçeyim hesabınıza bana gönderebilir misiniz?

Yav geçmiş olsun önceliklede... Bi kurutma be üstadım :))
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav geçmiş olsun önceliklede... Bi kurutma be üstadım [emoji4])

Yok be abi :D aynalar için açtım, hoparlör için bi de yalıtım için açıcam klipsler pert. Ahahaha ama bak bişiler var bende ford bayisi fetöden alındı tmsfye devredildi felan derken kapandı :D diğer parçacılarda saçma sapan cevapla geliyorlar. Adamlara sekman klips diyorum aracım 2014 model focus diyorum bana muadil parça getir diyor. Araç Yen'i diyor !!! Ulan araç 2011 de çıktı kardeşim ;) sattığın parçayı bilmiyorsan? Diyorum abi düştü zaten YÖK sekman. Eksik yani? Nasıl göstereyim sana? :D vallaha bizim burada ne sanayi ne esnaf [emoji20] aman aman diyim
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl kırdın sen onları.... Benimkilerin maşallahı var. Aman nazar değmesin. Sen orda kal tamam mı biz buluruz lazım olanları [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Daha kırdıklarım da var onları hiç demeyeyim :D asılıyorum pandizota tırnaklar cort. Bizim hanım da zaten maşallahı var :D

Aslında gelmeyi düşünüyorum Ankara'ya ;) burada mecburiyetten kalıyorum :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Halit AYDIN yazdı:

Selamlar, 2013 focus hb dizel, geniş ekranlı gösterge fiyatı nedir ? elinizde mevcut mu ? orijinal mi ve ürün garantisi var mı ?

@Gürkan Çakıroğlu na danışın onda var. Er-ol oto getirtmiyor artık. Ürün orjinal. Ama garanti yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.