Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Er-ol otomotiv başlığını görmem iyi oldu. Trend 2013 focus aracım var. Aynalarım ısıtması yok. Isıtmalı ayna için ne önerirsiniz.

(Bu sorunu çözmemiz gerek)

Tesisat olarak çok bilgim yok fakat ısıtmalı orjinal aynanın sadece gövde birim fiyatı kdv dahil 300 tl. 

Eşdeğerinin de kdv dahil 160 tl komple fiyatı var camı sinyali kapağı üstünde olacak şekilde.

Stoğumuzda mevcut.

slm bende focus 2 için paçalık soracaktım orijinal var mı fiyatı nedir tşk  ler

Takımının ön olarak kdv dahil 65 tl fiyatı var.

Slm daha önce alış veriş yapmıştım şimdi gözlük koyma yeri çekmecesi almak istiyorum bu titanyumlarda günesliklerin ortasında olan parca varmı fiyatı nedir..

Malesef mevcut degil ortalama size maliyetini 300-350 tl olarak düşünebilirsiniz siparişle otosanda varsa 2 gün içinde gelir.

92f6502c140a4e6258335d474bc0dc7a.jpg bu şekilde park kısmı kromajlı olan modelden elinizde var mı ? Fiyat öğrenebilirmiyim acaba ?

Stoğumuzda mevcut eşdeğerinin tanesi kdv dahil 140 tl orjinalinin tanesinin 225 tl fiyatı var.

makyajlı focus 3 bagaj havuzu varmıdır elinizde varsa fiyatı nedir?

Malesef mevcut degil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 1.6 dizel (2013) için 30.000 bakım parçalarının orijinal olarak fiyatlarını alabilir miyim?

Hava filitre 15 esdeger 30 ithal 45 orjinal

Yağ filitre 10 tl orjinal

Polen 20 tl eşdeğer 

Motor yağı 70 tl motorcraft .

Yakıt filitre 95 tl orjinal .

Kdv dahil fiyatlarıdır.

Bizim parça listesi kaynadı arada  :)

Yok canım estagfurullah :)

Standart Titanium değil bu fark ettin değil mi? :P

cHNIaHG.jpg?1

Bu şekilde :) belki göremedigim bir fark vardır diye resmini attım .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6G91-9L440-CD parça koduyla Otosandan sipariş verebiliyor muyuz? Muhtemelen ellerinde yoktur gelir mi? Gelirse kaça gelir?

6G91-9L440-CD parça koduyla Otosandan sipariş verebiliyor muyuz? Muhtemelen ellerinde yoktur gelir mi? Gelirse kaça gelir?

Fordda CD son takısıyla yok şase numarasını mesaj atabilirmisiniz doğru koda bakalım.

Aynı aynı süper :) Vay be çok şaşırdım.

Aslında bu standart olan Forddan gelen titanium far fakat bir ara çıkanlarda komple siyah olarak çıktı krom yeri dahil onlar şu an gelmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında bu standart olan Forddan gelen titanium far fakat bir ara çıkanlarda komple siyah olarak çıktı krom yeri dahil onlar şu an gelmiyor.

Bizim araba böyle işte 2008 ilk üretim bizden sonra hep siyah çıktı ve sıfır araçlar hep siyahtı, çok ilginç.

Bizim servis'e gittiğimde bak bu parçanın aynısını zor bulursunuz diye de ukalalık yapmıştım :D Neyse onu buluruz demişti :zha:  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uzun zamandır Focus 2 ST tampon arıyordum buldum bir tane. Elinizde Focus 2 (Makyajsız kasa) ST tampon için gerekli diğer parçalar var mı diye soracaktım (Sis farı çerçevesi, alt ızgara, panjur vs). Varsa fiyatı nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hava filitre 15 esdeger 30 ithal 45 orjinal

Yağ filitre 10 tl orjinal

Polen 20 tl eşdeğer

Motor yağı 70 tl motorcraft .

Yakıt filitre 95 tl orjinal .

Kdv dahil fiyatlarıdır.

Yok canım estagfurullah :)

cHNIaHG.jpg?1

Bu şekilde :) belki göremedigim bir fark vardır diye resmini attım .

ilginiz için teşekkür ederim ... [emoji4]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.