Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

26.04.2019 - 20:41 tarihinde, Emre Akbs yazdı:

Merhabalar bm51-a226a59-aaw kodlu iç kapı kolu vida kapağı elinizde mevcut mu ? Fiyat alabilir miyim ?

2CF80C9B-5352-43A7-98E1-31D4E965CF4F.jpeg

CABE8A48-261F-460E-96C9-8C710E009F42.jpeg

Stokta mevcut maalesef tanesinin 30 tl fiyatı var ?

--1 dakika sonra eklendi--
27.04.2019 - 00:28 tarihinde, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Ama piyasa fiyatlarındaydı. 

Ben Kastamonu’da bir parça sordum 300 TL denildi, Er-Ol Otodan 180 TL ye aldım. Cazip teklifler bekliyorum. Yoksa tabiki var. 

Normalde sabit kapaklı olarak 5 tl idi fakat şu an maalesef 6 umarız fiyat eski ortalamalarına geri döner ?

--5 dakika sonra eklendi--
13 saat önce, Osman Türkol yazdı:

Sayın yetkili aracımın 30.000 bakımı için gerekli parçalar için fiyat verir misiniz?

Araçla ilgili bilgileri ekledim

B2DBCCD1-84BE-4443-BAC3-B50F25A4B720.jpeg

114B96A0-765A-4DFD-8FC8-6C38AAB6B134.jpeg

Hava filtre 65-20 

yağ   filtre 20

Mazot filtre iç eleman 80, komple 180 

Polen 85-20

Motor yağı 0w30 4lt FMY  235

5lt Motul 280

4lt Castrol Edge 280

Castrol magnatec olarak stoğumda mevcut değil yarın kontrol edip dönüş yapacağım.

ER-OL Otomotiv tarafından düzenlendi
fiyat düzeltme
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, ER-OL Otomotiv yazdı:

Stokta mevcut maalesef tanesinin 30 tl fiyatı var ?

Sipariş ve ödeme tam olarak nasıl olacak acaba telefon ile sipariş geçebilirmiyim ? Sol ön kapı için alacağım parçayı 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.04.2019 - 23:24 tarihinde, ER-OL Otomotiv yazdı:

Castrol magnatec olarak stoğumda mevcut değil yarın kontrol edip dönüş yapacağım.

Berk,  bu Castrol Magnatec professional 1.5 tdci için orijinal dolum yağı. Ford Finis numarası da var : 1794210 . Sanırım ithalatı yok, belki siparişle gelir bilemeyeceğim ama yok bu yağ. Olsa anında alacağım. 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.04.2019 - 08:30 tarihinde, Osman Türkol yazdı:

Çok teşekkür ederim Berk bey.Servis orjinal değiştirmeyi kabul ederse ürünleri sizden alıyorum.Bugün sorar yazarım.

Servisle bugün konuştum olmaz dediler Berk bey

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Servisle bugün konuştum olmaz dediler Berk bey

Neden olmayacağını sorun, hatta olmayacağına dair size yazı versinler. Vermiyorlarsa tüketici hakem heyetine şikayet edeceğinizi bildirin. 

Hatta ilk başta Er-Ol otomotivden yedek parçaları tedarik edin. Servise gidip bakım yaptırmak istediğinizi söyleyin. Malzeme olarak bunlardı kullanmanızı istiyorum diyin. Kullanmak istemezlerse benim getirdiğim malzemeleri kullanamayacağınıza dair yazı isteyin. Muhtemelen veremeyecekler. Hala kullanamayacaklarını söylerlerse tüketici hakem heyetine şikayet edeceğinizi bildirin. 

Er-Ol otomotivin sattığı ürünleri bire bir orijinal. 

Bu tekelciliğe son vermek adına bir şeyler yapmalıyız. Belki buna siz başlarsınız. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Neden olmayacağını sorun, hatta olmayacağına dair size yazı versinler. Vermiyorlarsa tüketici hakem heyetine şikayet edeceğinizi bildirin. 

Hatta ilk başta Er-Ol otomotivden yedek parçaları tedarik edin. Servise gidip bakım yaptırmak istediğinizi söyleyin. Malzeme olarak bunlardı kullanmanızı istiyorum diyin. Kullanmak istemezlerse benim getirdiğim malzemeleri kullanamayacağınıza dair yazı isteyin. Muhtemelen veremeyecekler. Hala kullanamayacaklarını söylerlerse tüketici hakem heyetine şikayet edeceğinizi bildirin. 

Er-Ol otomotivin sattığı ürünleri bire bir orijinal. 

Bu tekelciliğe son vermek adına bir şeyler yapmalıyız. Belki buna siz başlarsınız. 

Bursa da eli yüzü düzgün bir otokoç var diğerleri biraz sıkıntılı ondan dolayı bakım için papaz olmayalım dedim.45K bakımını kendi tamircimde yapacağım için pek sıkıntı yapmak istemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.