Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

03.04.2019 - 17:27 tarihinde, Mehmet Demir yazdı:

merhaba,

uzun zaman önce öğrendiğimiz bu numara geçerli mi?

Yılmaz bey diye kaydetmişim: 545 778 55 18

yoksa ilk mesajdaki şirket no mu geçerli

hayırlı işler

Merhaba Forumla ben ilgileniyorum isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

İsmim Berk 02324354035 dahilim 18 .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

06.04.2019 - 16:09 tarihinde, Mertcan Çelik yazdı:

2013 1.6 tdci focus için baskı balata ve volan için fiyat rica edecektim.

Geçen gün İstanbul da özel servise gitmiştim. Baskı balata ve volant ile ilgili şöyle bir bilgi verdi. '' Abi malzemeyi sen alacaksan eğer Ürün kodu AV61 ile başlayanlardan alma onlarda ses problemi yaşandığı için biz takmıyoruz. Ürün kodu FM ile başlayan baskı balata/volant al''  dedi. Acaba bunun doğruluk payı var mıdır? Siz hiç daha önce böyle birşey duydunuz mu?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

06.04.2019 - 16:09 tarihinde, Mertcan Çelik yazdı:

2013 1.6 tdci focus için baskı balata ve volan için fiyat rica edecektim.

Baskı balata rulman 600 tl.

Volan 1250 tl sachs marka logosuz orijinal 

--2 dakika sonra eklendi--
06.04.2019 - 23:20 tarihinde, Süleyman Can Şahin yazdı:

merhaba 2015 model focus sedan için bagaj amortisörü varmıdır orijinal veya yan sanayi

yansanayinin tanesinin 60 tl, orijinalinin 275 tl fiyatı var.

Her ikisi de stoklarda mevcut.

--4 dakika sonra eklendi--
Bir saat önce, Cankut Bulut yazdı:

Geçen gün İstanbul da özel servise gitmiştim. Baskı balata ve volant ile ilgili şöyle bir bilgi verdi. '' Abi malzemeyi sen alacaksan eğer Ürün kodu AV61 ile başlayanlardan alma onlarda ses problemi yaşandığı için biz takmıyoruz. Ürün kodu FM ile başlayan baskı balata/volant al''  dedi. Acaba bunun doğruluk payı var mıdır? Siz hiç daha önce böyle birşey duydunuz mu?

Açıkçası böyle bir durum söz konusu değil böyle bir bilgi de şu an için gelmedi.

Ama şu an kampanyalı olan baskı balata FM51 li volan zaten sachs marka standart orijinal ford logolularında bir kampanya olmadığı için Sachs marka satılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, ER-OL Otomotiv yazdı:

Açıkçası böyle bir durum söz konusu değil böyle bir bilgi de şu an için gelmedi.

Ama şu an kampanyalı olan baskı balata FM51 li volan zaten sachs marka standart orijinal ford logolularında bir kampanya olmadığı için Sachs marka satılıyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Zaten özel servis baskı balata/volant komple set değişimi için 3500 tl  fiyat verince koşarak uzaklaşmıştım ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

08.04.2019 - 13:59 tarihinde, Emre Akbs yazdı:

Merhabalar, 2014 makyaj öncesi focus 3 sol iç stop mevcut mu ? Fiyat alabilir miyim ?

Merhaba araç sedan olarak düşünüyorum stoğumuzda mevcut.

Yansanayisinin 140, orijinalinin 490 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12.04.2019 - 13:19 tarihinde, Koray Gül yazdı:

Merhaba , 2009 model 1.6 benzinli focus için baskı balata fiyatı öğrenebilir miyim LUK ve sachs marka

Şu an aracın orijinal parça koduyla çıkan ürün luk ya da sachs olarak piyasada mevcut değil.

Eski kasa 1.6 benzinli focusun debriyaj setini verebiliyoruz. Ford kutulu orijinal olarak 275 tl fiyatı var.

Orijinal Ford kutulu debriyaj rulmanın 425 tl fiyatı var. Ford kutunun içinden çıkan ürün olan FTE marka olarak isterseniz 260 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 mazot filtresinin üstündeki plastik kısmı bulabilir miyiz? 

--17 dakika sonra eklendi--

Filtreyi o plastik kapağa tutturan vidalardan birisinin içinde alyan anahtar kırıldı. Servis nasıl sıkmışsa artık epeği uğraştık ne yazık ki açamadık. 

Kaynakla o vidaya başka bir somun kaynatıp açmayı deneyeceğiz. Bu da o plastik parçayı eritebilirmiş. Hiç uğraşmadan sıfır veya çıkma alayım diyorum.

06870EAC-3B7C-471F-86AE-0A617046D698.jpeg

AD51527C-9387-48CF-8063-0230EE483D9F.jpeg

D6A23DCB-5EC0-4168-B3AD-23EDE77BDFCE.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.