Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

9 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

İthal fiyat 60-130 arasında değişiyor denmiş, size verilen fiyat da 110. Kendi fikrini belirtmiş orada çalışan arkadaş Bosch alma değmez diye de, "kandırma" kısmını hala çözemedim. Forum morum bilmem demişse de haberi yoktur büyük firma olduğundan, haberi olan kişiler de belirtilmiş zaten.

Ben son alışverişten önce, kapı müşterisi gibi aradım, sonra forum üzerinden iletişime geçtim, fiyat daha düşüktü ve piyasaya göre de uygundu.

Hatta buraya yazdım mı hatırlamıyorum, diskler yanlış gelmişti, kargo ile geri gönderdim, kargonun ulaştığını teyit eder etmez para hesabımdaydı.

--18 dakika sonra eklendi--

2015 1.5 ecoboost Ford Kuga için cam suyu hariç aşağıdaki resimdeki parçalar için fiyat rica edecektim.

yağ fmy 5 lt satıyor mu bilmiyorum da muadil uygun olan bir şey önerirseniz sevinirim.

IMG-20190313-WA0003.jpg

Sıkıntı yok bosverin gitsin alan aldı satan sattı önemli değil 15 20 lirayla ölmeyiz allahın izniyle iyi geceler cümleten. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.03.2019 - 19:43 tarihinde, İsmail Kontbay yazdı:

İyi günler. 2015 1.6 benzin/lpg focus orjinal yağ ,hava filtresi ve buji takımı fiyat alabilir miyim. Teşekkür ederim.

Hava filtre 65

Yağ opet 140, Castrol 170

Buji takım 50 tl

--0 dakika sonra eklendi--
22.03.2019 - 12:19 tarihinde, Mete Turfan yazdı:

kolay gelsin focus 3 sağ arka teker halı tipi davlumbaz fiyatı alabilirmiyim

Orijinalinin 400 tl satışı var.

Yansanayisi 120 stokta mevcut.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Er-Ol otomotivden siparişi verdiğim ön ve arka balatalarım geldi. Berk beye ilgisinden ve aynı gün kargoya vermesinden dolayı teşekkür ederim. Disklerim eski olduğu için üzerinden bir toz paso aldırıp 15-20 k km daha kullanmayı düşündüm bu nedenle orjinal balata almadım bir dahaki sefere diskle birlikte tekrar balataları yenilerim. Hem yerli KALE markamızı da denemiş olurum.

IMG_20190325_161320.jpg

IMG_20190325_161328.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25.03.2019 - 16:22 tarihinde, Erdinç Öz yazdı:

Er-Ol otomotivden siparişi verdiğim ön ve arka balatalarım geldi. Berk beye ilgisinden ve aynı gün kargoya vermesinden dolayı teşekkür ederim. Disklerim eski olduğu için üzerinden bir toz paso aldırıp 15-20 k km daha kullanmayı düşündüm bu nedenle orjinal balata almadım bir dahaki sefere diskle birlikte tekrar balataları yenilerim. Hem yerli KALE markamızı da denemiş olurum.

IMG_20190325_161320.jpg

IMG_20190325_161328.jpg

Teşekkürler iyi günlerde kullanın ?

--1 dakika sonra eklendi--
7 saat önce, Ramazan D. yazdı:

1.0 ecoboost orj.hava ve yağ filitresi fiyatı nedir? Kolay gelsin.

Merhaba hava filtresi 65

Yağ filtresi 30

Motor yağı 5w20 FMY 230 5lt

Castrol magnatec 5w20 180 4lt 

--3 dakika sonra eklendi--
19 saat önce, Mehmet M yazdı:

Merhaba. 2016 model fiesta 1.5tdci aracımın 45000 bakımı için orijinal malzeme ve önerdiğiniz yağ nedir ve fiyatı ne kadardır? (yağ-yağ filtresi, hava polen filtresi, tapa conta) . İyi çalışmalar.

yağ      opet 140 tl

castrol 170 tl

motul 180 tl

yağ filtresi   20 

hava            40

polen          80

tapa conta içinde

--3 dakika sonra eklendi--
27.03.2019 - 17:54 tarihinde, Inanc A. yazdı:

Ford Fiesta Mk8 ( yeni kasa ) aracın hala Body kiti gelmedi mi acaba ? ?

Döviz fiyatlarından dolayı açıkçası şu an pek cesaret edilemiyor haklısınız süreç uzadı ?

--8 dakika sonra eklendi--
28.03.2019 - 13:20 tarihinde, Eren Sarıkaya yazdı:

2012 focus 3 tdci titanium x  icin triger seti devirdaim pompasi debriyaj ust merkezi on arka fren diski on arka fren balatasi ve kapi sekmani varsa onun da fiyatlarini öğrenebilir miyim 

triger seti 375 orijinal ford kutulu, peugeot kutulu 330 (ortak motor olduğu için kutuların içleri aynı)

devirdaim pompasi 190 pierburg (forda üreten marka)

Triger+devirdaim peugeot kutulu komple set 540

debriyaj ust merkezi 480 orijinal, FTE marka 240

on arka fren diski orijinal ön takım 450, arka 430 ithal ürünler 270-350 arası değişiyor.

on arka fren balatasi orijinal ön 190 arka 180, ithal ürünler 70-135 tl arası değişiyor.

kapi sekmani  ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.03.2019 - 17:01 tarihinde, ER-OL Otomotiv yazdı:

Döviz fiyatlarından dolayı açıkçası şu an pek cesaret edilemiyor haklısınız süreç uzadı ?

--8 dakika sonra eklendi--

Fiyatını araştırma şansınız oldu mu hiç ? Araca yavaş yavaş dokunuşlar yapmaya başladım. Sadece body kit kaldı açıkçası. Apaçi işi olmaması içinde bu body kite ihtiyacım var benim ?

Inanc A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.