Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

"Herkese merhaba Askerlik görevim dolayisiyla 3 haftalik surede sizlerle birlikte olamayacagim bu surecte sirketimizden 0232 435 40 35 numarali telefondan Eray Yılmaz ve Erkan Yirik (dahilileri 11 ve 15) numarasindan ulasabilirsiniz . Özellikle FOCUSCLUBTR platformundan aradiginizi belirtmenizi rica ediyorum . 

Herkese iyi günler"

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, ER-OL Otomotiv yazdı:

Herkese merhaba Askerlik görevim dolayisiyla 3 haftalik surede sizlerle birlikte olamayacagim bu surecte sirketimizden 0232 435 40 35 numarali telefondan Eray Yılmaz ve Erkan Yirik (dahilileri 11 ve 15) numarasindan ulasabilirsiniz . Özellikle FOCUSCLUBTR platformundan aradiginizi belirtmenizi rica ediyorum . 

Herkese iyi günler ?

Hayırlı teskereler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
12.02.2019 - 12:09 tarihinde, Enes Bektaş yazdı:

2017 kuga 1.5 tdci

orjinal hava

orjinal polen karbonlu

orjinal yağ filtresi

orjinal yakıt filtresi

Birde bu parçalar focus 1.5 120 lik ile aynı mıdır?

Tşk...

Cevap alamadık ama...?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Erkan İnce yazdı:

2012 c max arka balata lazım araç 2 3 güne servisten çıkacak farklı bir arızadan dolayı otokoç bornova da usta değişmesi gerekli dedi fiyat alabilir miyim acaba motorcraft.

16.02.2019 - 23:33 tarihinde, ER-OL Otomotiv yazdı:

Herkese merhaba Askerlik görevim dolayisiyla 3 haftalik surede sizlerle birlikte olamayacagim bu surecte sirketimizden 0232 435 40 35 numarali telefondan Eray Yılmaz ve Erkan Yirik (dahilileri 11 ve 15) numarasindan ulasabilirsiniz . Özellikle FOCUSCLUBTR platformundan aradiginizi belirtmenizi rica ediyorum . 

Herkese iyi günler ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba askerlik görevimi bitirmiş bulunmaktayım ?

Bu süreçte bir aksaklık vs yaşadıysanız eğer sizlerden özür dilerim.

Bugünden itibaren site üstünden yardımcı olabilirim ilginiz için teşekkürler.

Herkese iyi çalışmalar ?

--0 dakika sonra eklendi--
04.03.2019 - 21:55 tarihinde, Erkan İnce yazdı:

2012 c max arka balata lazım araç 2 3 güne servisten çıkacak farklı bir arızadan dolayı otokoç bornova da usta değişmesi gerekli dedi fiyat alabilir miyim acaba motorcraft.

Balata ön      190 orijinal

Balata Arka  180 orijinal

Kdv dahil satış fiyatlarıdır.

İthal eşdeğer ürünler 60 ile 130 tl arasında değişmektedir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.03.2019 - 14:43 tarihinde, ER-OL Otomotiv yazdı:

Merhaba askerlik görevimi bitirmiş bulunmaktayım ?

Bu süreçte bir aksaklık vs yaşadıysanız eğer sizlerden özür dilerim.

Bugünden itibaren site üstünden yardımcı olabilirim ilginiz için teşekkürler.

Herkese iyi çalışmalar ?

--0 dakika sonra eklendi--

Balata ön      190 orijinal

Balata Arka  180 orijinal

Kdv dahil satış fiyatlarıdır.

İthal eşdeğer ürünler 60 ile 130 tl arasında değişmektedir.

Hoşgeldin yalnız şunu belirtmeden geçemeyeceğim telefonda sordum bosch arka balata 110 tl dediler bugün gittim sabah almaya dedim forum vasıtasıyla geldim arkadaş sağolsun forum morum bilmem ben bosch alma parana yazık falan filan bi ton konuştu mesele şu insanları kandırmayalım lütfen 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 saat önce, Erkan İnce yazdı:

Hoşgeldin yalnız şunu belirtmeden geçemeyeceğim telefonda sordum bosch arka balata 110 tl dediler bugün gittim sabah almaya dedim forum vasıtasıyla geldim arkadaş sağolsun forum morum bilmem ben bosch alma parana yazık falan filan bi ton konuştu mesele şu insanları kandırmayalım lütfen 

Merhaba tam anlayamadım demek istediğinizi açabilirseniz sevinirim.

Ya da arayabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, ER-OL Otomotiv yazdı:

Merhaba tam anlayamadım demek istediğinizi açabilirseniz sevinirim.

Ya da arayabilirsiniz. 

Demek istediğim şu kapı musterisiyle focus club müşterisinin bir farkı yok hani demişsiniz ya focus club üyesiyim diye söyleyin indirim yaparlar diye onu demek istedim 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İthal fiyat 60-130 arasında değişiyor denmiş, size verilen fiyat da 110. Kendi fikrini belirtmiş orada çalışan arkadaş Bosch alma değmez diye de, "kandırma" kısmını hala çözemedim. Forum morum bilmem demişse de haberi yoktur büyük firma olduğundan, haberi olan kişiler de belirtilmiş zaten.

Ben son alışverişten önce, kapı müşterisi gibi aradım, sonra forum üzerinden iletişime geçtim, fiyat daha düşüktü ve piyasaya göre de uygundu.

Hatta buraya yazdım mı hatırlamıyorum, diskler yanlış gelmişti, kargo ile geri gönderdim, kargonun ulaştığını teyit eder etmez para hesabımdaydı.

--18 dakika sonra eklendi--

2015 1.5 ecoboost Ford Kuga için cam suyu hariç aşağıdaki resimdeki parçalar için fiyat rica edecektim.

yağ fmy 5 lt satıyor mu bilmiyorum da muadil uygun olan bir şey önerirseniz sevinirim.

IMG-20190313-WA0003.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Erkan İnce yazdı:

Demek istediğim şu kapı musterisiyle focus club müşterisinin bir farkı yok hani demişsiniz ya focus club üyesiyim diye söyleyin indirim yaparlar diye onu demek istedim 

Ben şube mağazamızdan tedarik ettiğinizi gördüm sistem üstünden detaylı bir inceleme yapıp size bilgilendirme yapacağım.

--3 dakika sonra eklendi--
2 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

İthal fiyat 60-130 arasında değişiyor denmiş, size verilen fiyat da 110. Kendi fikrini belirtmiş orada çalışan arkadaş Bosch alma değmez diye de, "kandırma" kısmını hala çözemedim. Forum morum bilmem demişse de haberi yoktur büyük firma olduğundan, haberi olan kişiler de belirtilmiş zaten.

Ben son alışverişten önce, kapı müşterisi gibi aradım, sonra forum üzerinden iletişime geçtim, fiyat daha düşüktü ve piyasaya göre de uygundu.

Hatta buraya yazdım mı hatırlamıyorum, diskler yanlış gelmişti, kargo ile geri gönderdim, kargonun ulaştığını teyit eder etmez para hesabımdaydı.

--18 dakika sonra eklendi--

2015 1.5 ecoboost Ford Kuga için cam suyu hariç aşağıdaki resimdeki parçalar için fiyat rica edecektim.

yağ fmy 5 lt satıyor mu bilmiyorum da muadil uygun olan bir şey önerirseniz sevinirim.

IMG-20190313-WA0003.jpg

Merhaba yağ 5w20 de 5 lt olarak geliyor .

Balata spreyi 10 tl

Cam suyu mevcut değil.

Hava filtre 65 orijinal 20 yansanayi

Motor yağı 245 

Karter tapa içinde

Yağ filtre 30

Polen filtre 85

Buji 55 x 4 = 220 

Stokta mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.