Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Merhaba @ER-OL Otomotiv,

2013 Focus "BM51 13776 EA" tavan aydınlatma lambası elektronik kartı var mıdır fiyatı nedir ? 

İyi çalışmalar. 

Gökmen Çevirgen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, Gökmen Çevirgen yazdı:

Merhaba @ER-OL Otomotiv,

2013 Focus "BM51 13776 EA" tavan aydınlatma lambası elektronik kartı var mıdır fiyatı nedir ? 

İyi çalışmalar. 

Maalesef mevcut değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

06.04.2017 - 10:48 tarihinde, murat özcan yazdı:

hocam merhabalar,2013 focus ti vct otomatik amortisor tepe bilyası ne kadar acaba

Orijinalinin tanesinin 40, eşdeğerinin 25 tl fiyatı var.

--5 dakika sonra eklendi--
11.04.2017 - 18:27 tarihinde, Halit AYDIN yazdı:

Selamlar..focus 3 Hb icin arka fren balata marka ve fiyatlari nelerdir? Ne kullaniliyor genelde..on saglam..sadece arka degismek mi mantikli, on-arka takim halinde degismek mi? Kargo ucreti var mi harici..hayirli aksamlar

20170411_152942.jpg

20170411_152932.jpg

Bsg   35

Apatech 45

Kale 50

Meyle 60

Bosch 65

Motorcraft orijinal (110)

Orijinal hariç hepsinde kargo hariçtir.

Ortalama 8-10 tl arası bir kargo ücreti yansır.

Stoğumuzda bütün ürünler mevcut olup fiyatlar kdv dahildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar,

Resimde sarı çerçeve içine aldığım arka deflektör için fiyat verebilir misiniz resimde HB görünüyor ancak araç aslında sedan. Ürün numarası fark ederse diye ek bilgi vermek istedim. Ayrıca radyatör alt bakalit diye bir parça var bununda fiyatını rica ederim.

Capture.PNG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

23 saat önce, Erdinç Öz yazdı:

Merhabalar,

Resimde sarı çerçeve içine aldığım arka deflektör için fiyat verebilir misiniz resimde HB görünüyor ancak araç aslında sedan. Ürün numarası fark ederse diye ek bilgi vermek istedim. Ayrıca radyatör alt bakalit diye bir parça var bununda fiyatını rica ederim.

Capture.PNG

Stoğumuzda mevcut kdv kargo dahil 195 tl fiyatı var.

Radyatör alt muhafazasının da 195 tl orijinalinin, eşdeğerinin 40 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

Var var. Ucuz :D 

Ooo hem de ucuz, sar sar üç beş takım gelsin:) Ya ben lastikleri değiştirirken usta söyledi, bu kapaklılar sıkıntı yaratabilir dedi. Fır fır dönüyor kapaklar, ondan sorduydum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Süleyman Ünal yazdı:

Ooo hem de ucuz, sar sar üç beş takım gelsin:) Ya ben lastikleri değiştirirken usta söyledi, bu kapaklılar sıkıntı yaratabilir dedi. Fır fır dönüyor kapaklar, ondan sorduydum.

Aynısını bana da söyledi lastikçi. 2 dk lık Söküp takma işi eziyete dönüştü. Tek parça bijon kaç para acep.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Fatih Mehmet USLU yazdı:

Aynısını bana da söyledi lastikçi. 2 dk lık Söküp takma işi eziyete dönüştü. Tek parça bijon kaç para acep.

En iyisinin tanesi 10 TL gibi bişey, ben 4-5 TL olanlardan aldım. Kışlık-yazlık değişiminde rahat olmuştu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@ER-OL Otomotiv lastik subaplarinin kapaklarini metal takmislar kaynamis acimiyor kesmek lazim. sensorluymus de sensorlerde sikinti yok subap ayri olarak satiliyirmu sensore uygun yoksa takimmi ? fiyatlari alabilirmiyim tskler.

--2 dakika sonra eklendi--

@ER-OL Otomotiv lastik subaplarinin kapaklarini metal takmislar kaynamis acimiyor kesmek lazim. sensorluymus de sensorlerde sikinti yok subap ayri olarak satiliyirmu sensore uygun yoksa takimmi ? fiyatlari alabilirmiyim tskler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.