Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

31.01.2017 - 18:15 tarihinde, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Evet, işaretli parça. 

Bende aşağısındaki 13k198 yazandan bahsetmiştim. Stoğumuzda gösteriyor fakat şase numarasından kontrol etmem daha sağlıklı olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ER-OL Otomotiv'den Ford Focus 2013 HB orjinal sağ stop lambası aldım. Berk Bey ilgilendi sağolsun. Hem ilgi alakaları çok iyi hemde fiyat olarak piyasaya göre iyiler. Benim yedek parça anlamında arabayıda yeni aldığımdan dolayı tanıdığım bir yer yok. ER-OL Otomotiv'ide internette güvenilir biryer ararken bu sitede buldum diğer sitelerden vs kısacası heryerden araştırdım çünkü araba konusunda biraz takıntılıyımdır :) olumsuz bir durumla karşılaşmadım ve kargoda dahil özellikle ilgi alaka çok iyi. Ürün tam istediğim gibi, eskisinden en ufak bir farkı yok. Benim olduğum yere mesafe olarak uzaklar ama muhtemelen bundan sonra ne ihtiyacım olursa kargo ile ER-OL Otomotiv'den isterim :) Tavsiye ederim yani.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende aşağısındaki 13k198 yazandan bahsetmiştim. Stoğumuzda gösteriyor fakat şase numarasından kontrol etmem daha sağlıklı olur.

IMG_2717.JPG
Parça bu parça.
Yağlayarak biraz düzeltmeye çalıştık ancak düzelmedi.
Şase numarasını dm ile gönderdim.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kolay gelsin ben aracima buji kablo ve buji baski balata ve triger seti almayi dusunuyorum toplam indirimli fiyati ne kadar olur ? ford focus benzin\lpg titanium x model sase numarasi gerekliyse onlari da verebilirim kolay gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14.02.2017 - 11:00 tarihinde, Mete Turfan yazdı:

Kolay gelsin focus 3 ön cam sağ ve solunda bulunan plastik parçaları tedarik edebilir miyiz resim atıyorum sanırım kaplama diye geçiyor

589b67618d0cb_Adsz.jpg.a8e885bb09b9396f8482be34bb397f58.jpg

Tanesi 140 tl den sipariş ile iki gün içerisinde gelir.

--4 dakika sonra eklendi--
18.02.2017 - 12:00 tarihinde, uğur özsabır yazdı:

focus 3 2012 1.0 ecoboost için...

3 adet buji

filitre takımı

5w-20 yağ

ön ve arka balata takımı

için güncel fiyatları alabilirmiyim ?

3 adet buji  35x3

filitre takımı 

Hava filtresi 35

Yağ filitre 25

Polen 45-10

ön 120

arka balata takımı 110

5w-20 yağ   180

Fiyatlar kdv dahildir.

18.02.2017 - 12:00 tarihinde, uğur özsabır yazdı:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.