Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Focus 3 sürücü koltuğu yükseklik ayarlama demirinin plastiği var mı acaba?

Malesef su an icin mevcut degil .Otosandan Siparisle gelebilir ford fiyatı 172 tl indirimli fiyatı 140 tl.

ST tampon ayrı olarak satışı basladi mı?

Ben mi kaçırdım. Sadece ön tampon fiyatı alabilirim bende eğer ayrı ayri satılmaya başlandıysa

Alparslan beyinde dedigi gibi sis far cercevelerini bekliyoruz onlar gelince genel satısa cıkartıcaz cok adetli olarak mevcut degil fakat.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

peki bu 1300 tl verdikleri fiyatın icinde ön panel bide arka paneli veriyor sadece değilmi hoparlör yok sanırım bide bu ürünler sıfır ürünmü

peki bu sony ön panel bide arka ic kısımdaki 2 parcadan olusuyor değilmi hoparlör filan yok

bide bu ürün sıfırmı 2.elmi

Ön panel + arkadaki CD çalar ünitesi; hoparlörler yok tabiki! Sifir ürün!..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 2.5 Tdci Motor üst plastik kapak varmıdır ?

Stogumuzda orjinal olarak mevcut kdv dahil 250 tl fiyatı var.

2005 model 1.6focus benzin-lpg orjinal atesleme bobini ne kadar

65 tl esdeger,  90 tl ithal olarak mevcut.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 ön fren diskleri ve ön fren balataları için fiyat alabilir miyim?

Ön balatada birden fazla secenek var 40 tl 30 tl ve orjinal 140 tl fiyatı var.

Disk aynanın orjinalinin 240 tl takımının fiyatı var. 150 TL meyle ve delphinin takım fiyatı var. Bsg ninde 110 tl fiyatı var.

merhaba erol otomotiv çalışanları bende 2011 model yeni kasa ford focus style aracım var.Aracıma sony müzik sistemi aldım.fakat aracımdaki çalışan bluetooth ve usb devre dışı kaldı.bunun için kablo tertibatınınmı değismesi gerekiyor yoksa modül mü almamız gerekiyor.söylemis olduğum ürünleri fiyat olarak kaç paraya temin edersiniz cevap yazarsanız sevinirim

Malesef bu konu hakkında çok bir bilgim yok yetkili servisten ya da daha önceden forumda bunu uygulamış kişilerden bilgi alıp

bana parca numarası ya da gerekli ürünü bildirirseniz yardımcı olabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.