Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Tek kapının mı yoksa takım mı bu fiyat? Ford fiyatını merak ettim :)

Ford fiyatı kdv dahil 581 tl :) Bu sadece nikelaj olarak gelmiyor sıyırıcı fitil komple olarak geliyor 

Çok para ya :D

Neyse teşekkür ederim

Soyle uygun bir onerim olabilir ama siyahini verebilirim 70 tl orjinal aksesuarcıdan nikelaj kaplatıp baya uygun hale getirebilirsiniz cok farklı durmaz .

Acaba gelmedimi bu st tampon bilgi verirmisiniz acaba ☺️

Acıkcası Ön tampon geldi cok adetli olmamakla beraber sis far cerceveleri gelmedi onlarında stogumuza girmesini bekliyoruz ondan sonra burada paylasıcam :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acıkcası Ön tampon geldi cok adetli olmamakla beraber sis far cerceveleri gelmedi onlarında stogumuza girmesini bekliyoruz ondan sonra burada paylasıcam :)

Ohh sonunda güzel haber :) oem parça mı yoksa yan sanayi benzeri mi? Oem'se fiyat baya tuzlu oluyorda araştırmalarıma göre :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ohh sonunda güzel haber :) oem parça mı yoksa yan sanayi benzeri mi? Oem'se fiyat baya tuzlu oluyorda araştırmalarıma göre :D

Ürün OEM fakat sis far cerceveleri su an gelmedi tamamlanınca fiyatını bildiricem.

aracin alt, arka bagaj altina denk gelen kisimdaki plastik parca, buyukce kapak gibi dusunebilirsiniz. Resim atmasini beceremedim. Focus 3.

Kdv dahil 180 tl fiyatı var.

Merhabalar 2012 tcdi titanyum marka arac icin baski balata tam set fiyati nedir. Sanirim degistirmem gerekecek

@ER-OL Otomotiv

ER-OL Otomotiv

410 TL KDV dahil sachs olarak debriyaj setinin fiyatı var rulmanında kdv dahil 190 tl orjinal olarak fiyatı var stogumuzda mevcut.

Bu tarz ledli xenon far sizde mevcutmudur acaba?

Malesef mevcut degil.

Coşkun bey ben de merak ediyorum bu farları

Malesef stogumuzda mevcut degil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabalar 2011 focus 2.5 tdci için bakım seti (motor yağı 5w30, yağ hava ve polen filtreleri, karter tapası) fiyatı verebilirmisiniz?

Motor yağı 65 tl

Yag filitre  10 tl

Polen filitre 20 esdeger 40 orjinal

Karter tapa 5 tl

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.