Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Bildiğiniz Focus x paket farı dışardan bakınca ama üretici firma farklı.

Toplam ne kadara mal oluyor peki balans ampul filan yok denmis bunlari bulmak zor degildir degil mi toplam ne kadar a mal olur yaklasik fiyat
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekrar merhaba, aradığım jantların resmi aşağıda mevcut. bu jantlar için fiyat bilgisi rica ediyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-jantmax...16-inc-5x108-ford-focus-3-jant-takimi-900-tl-168890577/detay

Orjinal olarak Forddan geliyor jantlar kdv dahil tanesinin 570 tl fiyatı var.

Toplam ne kadara mal oluyor peki balans ampul filan yok denmis bunlari bulmak zor degildir degil mi toplam ne kadar a mal olur yaklasik fiyat

Balans ve Ampul fiyatlarının ortalama fiyatı 200 tl civarında ama düşündüğünüz markaya göre değişebilir bulunması zor ürünler değildir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba sayın yetkili;

Aşağıda resmi verilen 1. partça sol ayna gövdesi trend modeli için ve 2. parça ön cam pervazı marka ve fiyatlarını alabilirmiyim?

Ayna için şase numarasına ihtiyacım var mesaj atabilirseniz sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tuşlar ve airbag zaten ayrı parça, onları sizinkinden aktarmak gerekir.

Sıkıntım da o zaten.

Aktarsınlar da bunu becerebilirler mi?Çok mu komplike birşeydir ?Yoksa hiç orijinalliğini bozmamalı mıyım bilmiyorum.En önemli hava yastığı orada çünkü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sıkıntım da o zaten.

Aktarsınlar da bunu becerebilirler mi?Çok mu komplike birşeydir ?Yoksa hiç orijinalliğini bozmamalı mıyım bilmiyorum.En önemli hava yastığı orada çünkü

Kendim sökmedim hiç ama yapılır zor bir işlem değildir. Servisler zaten nikelaj atmasından dolayı airbag değiştiriyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.