Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Az önce Er-Ol otomotivi aradım. Telesekteret dahili numarayı biliyorsanız tuşlayın, bilmiyorsanız yedek parça için 3 ü ... şeklinde devam ederken 3 ü tuşladım. Yedek parça bölümü cevap vermedi.

Tekrar telesekretere döndük, aradığınız abone cevap vermiyor dedi, telefonu yüzüme kapattı. :D

Her neyse bana lazım olan parça 2006 Model Transit T300 ün arka kap fitilleri, eğer bu şekilde satılıyorsa, (yani tek olarak) fiyatını öğrenebilir miyim.

Ayrıca tam set olarak da fiyatını öğrensem fena olmaz galiba.

Demek ki telesekreterle ilgili bir kaç iyileştirme yapmamız gerekiyor teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

izmirde oluşu super olmuş..tebrıkler... 

Er-Ol Otomotiv olarak siz değerli forum üyelerine en iyi ve en doğru bilgileri aktarmaya çalışacağız. İyi dilekleriniz için teşekkürler.

hayırlısı olsun.. sitenızde teknık bır problemmı var... 

onlıne mağaza linkine tıkladım.urun ara kısmı filan sayfa açılmadı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

bende sert bir çukura girdim , 80'den sonra ince uğultu başlıyor  120 den sonrada duyulmuyor ...  dur kalklarda da sanki el freni çekik kalmış gibi ince bir vıyk ediyor ... uğultuda sanki arkadan geliyor gibi ...

sağ arka tekerler aks bilyası dağıldı büyük ihtimal ...  veya her ikiside ...  birde bu aks porya berabermi değişmesi lazım ? saçma bir sorumu oldu acaba :)

bunların fiyatı konusunda nette bir çözüm bulamadım ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende sert bir çukura girdim , 80'den sonra ince uğultu başlıyor  120 den sonrada duyulmuyor ...  dur kalklarda da sanki el freni çekik kalmış gibi ince bir vıyk ediyor ... uğultuda sanki arkadan geliyor gibi ...

sağ arka tekerler aks bilyası dağıldı büyük ihtimal ...  veya her ikiside ...  birde bu aks porya berabermi değişmesi lazım ? saçma bir sorumu oldu acaba :)

bunların fiyatı konusunda nette bir çözüm bulamadım ... 

kendi kendime cevap vereyim ... bugün hallettim sorunumu

tahmin ettiğim gibi sol arka lastik bilyesi tırt olmuş ... 14000'de nasıl olduğunuda anlamadım , 1-2 çukur bol yağmur ve karda dağılabiliyormuş ...

parçaya gelince orjinal parça 490 tl dediler , büyük araştırmalarımdan sonra 230 tl ye bulup 50 tlye'de değiştirttim :)  kaymak oldu ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

berk bey, focus 3 sedan için bagaj havuzunuz var mı?

geçen servise gittim yerleştirdik koltuk arkasından 2-3 parmak kısa geldi. sanırım 2011 370 lt lik küçük bagajlar için üretilip ellerinde kalanlar.

en arkada, dik durması gereken kenarlar aşağı eğiliyordu. bu durumda bir şey dökülse arka koltukların oraya kaçarki daha vahim.

elinizde bagaj havuzu varsa ve 2012 sonrası sedanlara uygunsa (küçük stepneli-420 litrelik bagaja sahip olanlar)deneyip bana haber verir misiniz?

mutlaka bagajın tabanını doldurmalı ve kenarları dik durabilmeli.. birde fiyatı..

orjinali biraz ince ama malzemesi kaliteli kokusuz..

tşk ler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet Bey malesef stoklarimizda mevcut degil . Siparis vermem durumunda tahminimce sizin serviste denediginiz gelir .

Öncelikle siteye Sponsor olmanızı kutluyorum.Hayırlı olsun.Bir ankaralı olarak izmir şubenizi tlfonla arayıp fikir edinmek istedim.

Bugün görüştüğüm kişi ismi murat bir çok konuda parça temini konusunda çok yardımı oldu.Örnek olarak hava filtresi orjinali nasıl temin edebilirim

ve bana nasıl ulaştırabilirsiniz dedim focus club üyelerine fiyat indirimi yapıldığını söyledi fiyatını sorduğumda kdv dahil 48 tl.üyelere 30 tl fiyat verdi bu

sadece bir örnek kargo dahil olsa tadından yenmez bir durum benim gibi düşünen bir çok forum üyesi olduğunu düşünüyorum kargoyla ilgili bir çalışmanız olursa gerçekten

bir çok arkadaşım parça teminini rahatlıkla tüm illerden gerçekleştirebilir.Bir çok parçayı focus club üyelerine kargo yoluyla ulaştırabilisiniz hemde çok cazip olur.

İlgi ve alakasından dolayı murat beyede teşekkür etmek isterim.Bu konuda bir katkım olursa memnun olurum saygılarımla.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.