Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Aşk 3 harflidir B.M.W.

Ogün Özemre

Önerilen Mesajlar

ogün kardeş beyazıt ta x5 ine mode olan karbon kaplama yaptırmış...sizce en iyi karbon kaplamayı hangi firma yapmakta...yararları ve zararları nelerdir...bu konuda bilgiye sahipseniz paylaşırsanız sevinirim....olan delirmiş akşam karbon kaplatalım buba dedi...bende hık mık soyulunca renk te farklılık olur kıltüy gibi bir sürüşey söledimde...yardımcı olursanız sevinirim...gerçi samet bakıyo bu işlere de kendisi avare olduğu için pek bulunmuyor...:kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaplatma abicim ya yazık günah :D

Komple kaplatırsan boyada bişey olmaz ancak sadecekaput veya tavanfalan kaplarsan abicim güneş gören yer ile görmeyen yer arasında gözle görülür fark oluşuyor. Ayrıca çıkartmak istediğin zaman büyük dert. Biz bi arkadaşın type-r ını sökmeye kalktık 3 günde zor söktük valla komple kaplıydı araç. hem ucuzda değil abicim dünyanın parası... Sen garfiyi çağır yanına okut bunları :içelim: Yaşıtız zaten onunla :öp: Bi jant bi yay farlara xenon camlara ince ton film tamamdır modifiye işi fazla kurcalamaya hiç gerek yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ogün kardeş beyazıt ta x5 ine mode olan karbon kaplama yaptırmış...sizce en iyi karbon kaplamayı hangi firma yapmakta...yararları ve zararları nelerdir...bu konuda bilgiye sahipseniz paylaşırsanız sevinirim....olan delirmiş akşam karbon kaplatalım buba dedi...bende hık mık soyulunca renk te farklılık olur kıltüy gibi bir sürüşey söledimde...yardımcı olursanız sevinirim...gerçi samet bakıyo bu işlere de kendisi avare olduğu için pek bulunmuyor...:içelim:

Eteklerde kalkma olabiliyor..

Yapmayın :öp:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

pekim efendim.............yapmayız efendim..ogün o işleri bilen birisi olması lazım senin gibi ki....güvenebileceğimiz..al şu anahtarı al şuda para git ne isityorsan yaptır gel...diyebileceğim biri olmalı...

Zevkle yapardım abicimde mesafe işte :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

videodakiler gibi yanlayan bir bmw görmedim be şu kastamonuda. geçen birisi virajda asıldı 2. vitesde sadece kıçını attı kenara dahasıda yok 3.25 di yanlış görmediysem. geçen hafif viraj var 2000 devir civarında 2. vitesde biraz asılayım dedim kökledim gazı cıyakkladı araba sonradan farkettim benden geldiğini arkadan itiş yapsalarmış fena yanlardım beeee 26714.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlamak öyle basit bir iş değil. Ciddi bir bilgi birikimi ve antrenman işi. Türkiyedeki malum şartlardan ötürü Hakkını vererek drift yapabilen çok az sayıda insan var.

Bizde denedik zamanında uğraştık çalıştık ama olmuyor yani bi yere kadar. İşin içine ekonomi maliyeti (lastik Ve donanım ) ve kaza yaptığındaki ekonomik yük binince mecburen dizginlemek zorunda kalıyorsun kendini. Kafan rahat olacak derdin tasan olmayacak 20000 tl senin için değersiz bir rakam olacakki coşasın :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.