Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Sedan Çift Çıkış Krom Egsoz Ucu :)

Önerilen Mesajlar

Merhaba. Uzun zamandır aklımda olan egzoz ucunu dün ( 02.02.2013 ) yaptırdım. Kağıthane'de ki egzoz dükkanımızda her türlü krom uç, abart vs. forumdaki arkadaşlara uygun fiyatlara yapılır. Umarım beğenirsiniz keyifli forumlar herkese..

Kaldırıyoruz :)
jqwzk.jpg

Orjinal egzoz kesilir :)
jqx8j.jpg

Yeni kafa bağlanır :)
jqxc8.jpg

Dikkatli bakın kanka yamuk olmasın :)
jqxj5.jpg

Ve mutlu son :)
jqxlb.jpg

:))
jqxnj.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eskisinden çok çok iyi olduğu kesin. Ama Sabri tamponu kestirip içine gömülü bir şekilde yaptırmıştı, o şekilde yapılmış olsa daha orjinal dururdu diye düşünüyorum.

Bu tür egzozlar difüzör ile çok yakışıyor..
 bunun yerine uygun tek çıkışlı ve tampona gömülü bir şekilde yapılabilirdi.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhabar..

Güle güle kullanın..

Sizin zevkiniz ama ben beğenmedim.. :)

Bu tür egzozlar difüzör ile çok yakışıyor..

Teşekkürler, difüzör ileride belki düşünülebilir :)

Eskisinden çok çok iyi olduğu kesin. Ama Sabri tamponu kestirip içine gömülü bir şekilde yaptırmıştı, o şekilde yapılmış olsa daha orjinal dururdu diye düşünüyorum.

Teşekkürler abi. 

çok yakışmış hayırlı lsun bu tür egzos çıkışları ne kadar maliye çok mu ?

Teşekkürler bu böyle 70 tl.

Hepinize değer yorumlarınız için teşekkürler. Kestirme konusunda egzozcum kestirmeye gerek yok yeni araba daha. Böylede güzel duruyor. Zaten öyle çok göz tırmalamıyor. Ustam alışamassan gelirsin keseriz alt parçayı dedi.

Umut Akbaba tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ustam alışamassan gelirsin keseriz alt parçayı dedi.

Açık kapı bıraktıktan sonra sorun yok. Biraz böyle kullanırsın. Sıkılırsan ucundan azcık kestirirsin artık. :D

Ama güzel olmuş. Güle güle kullan.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Açık kapı bıraktıktan sonra sorun yok. Biraz böyle kullanırsın. Sıkılırsan ucundan azcık kestirirsin artık. :D

Ama güzel olmuş. Güle güle kullan.  

Abi ancak arabanın altına komple yatıp bakarsan görüntü biraz kötü ama onun dışında arkadan dur bak herhangi bir görüntü bozukluğu yok gayet güzel ben alıştım sayılır alışamassam kestiriveririm :) Teşekkürler abim . İşte böyle duruyor .

js9hw.jpg

Umut Akbaba tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hiç yakışmamış, focus'un üstünden gelen çizgiler araca dinamik hareket kazandırırken, alt tarıfına doğru sade ve olgunluk katıyor, alt siyah ızgara sportif dursa da krom egzos, orjinalliği bozup kro bir hava katıyor bence..

egzosu kesip harcamadan, hiç orjinalini bozdurmayınız derim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hiç yakışmamış, focus'un üstünden gelen çizgiler araca dinamik hareket kazandırırken, alt tarıfına doğru sade ve olgunluk katıyor, alt siyah ızgara sportif dursa da krom egzos, orjinalliği bozup kro bir hava katıyor bence..

egzosu kesip harcamadan, hiç orjinalini bozdurmayınız derim..

Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.