Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Ampul Teknik Özellikleri - Çeşitleri (Mca Dahil)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar az önce rezil oldum farı değiştirmek için döktüm ama beceremedim geri taktım focus 3 ün lamba değişimi hakkında da internete bir tane video bulamadım lütfen yardım edin !!!

Forumda makyajlı focus 2 için vardı Yakup eklemişti. Aynısı değişimi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

merhabalar arkadaslar forumda yenı sayılırım daha once gırmeye fırsatım olmadı daha dogrusu pek ınternette durmuyorum benım soyle bır sorum olucak bugun aracın ılk bakımını yaptırdım 2013 focus titanium x paketmı bılmıyorum merceklı far ve donus lambaları mevcut bırde sunroof hangı pakete gırdıgını bılmıyorum bayıı musterı sıparıs ettı almadı dedı bende sansıma herhalde boyle bısey dustu benım sorum su sekılde aracın uzun farları sarı yanıyor ben bunu merceklı far rengı gıbı ampul takmak ıstıyorum servıstekılere sordugumda %90 osram falan yazıyor dedıler paketınde forumda o konuyu buldum fakat o ampullerde sarı yanıyor yanı benım ıstedıgım merceklının rengınde uzun far ampulu bırebır uyumlu olacak onerılerınızı beklıyorum mesajımda yazım hataları veya dogru konu degılse affola internette arastrdım ama net bır cevaba ulasamadım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Selahattin Koçak said:

merhabalar arkadaslar forumda yenı sayılırım daha once gırmeye fırsatım olmadı daha dogrusu pek ınternette durmuyorum benım soyle bır sorum olucak bugun aracın ılk bakımını yaptırdım 2013 focus titanium x paketmı bılmıyorum merceklı far ve donus lambaları mevcut bırde sunroof hangı pakete gırdıgını bılmıyorum bayıı musterı sıparıs ettı almadı dedı bende sansıma herhalde boyle bısey dustu benım sorum su sekılde aracın uzun farları sarı yanıyor ben bunu merceklı far rengı gıbı ampul takmak ıstıyorum servıstekılere sordugumda %90 osram falan yazıyor dedıler paketınde forumda o konuyu buldum fakat o ampullerde sarı yanıyor yanı benım ıstedıgım merceklının rengınde uzun far ampulu bırebır uyumlu olacak onerılerınızı beklıyorum mesajımda yazım hataları veya dogru konu degılse affola internette arastrdım ama net bır cevaba ulasamadım

Aracınızda x paket ve sunroof opsiyonu mevcut.

Birebir uyumlu olması için ya xenon olacak ki tavsiye etmiyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Yakup Çağatay said:

Aracınızda x paket ve sunroof opsiyonu mevcut.

Birebir uyumlu olması için ya xenon olacak ki tavsiye etmiyoruz.

ampul onerebılırmısınız araca zarar vermeyecek goz almıycak kımseden kufur yemeyelım durduk yere sızden rıcam ve teknık bılgınıze dayanarak hangı ampuller daha ıyı uzun omurlu marka model belırtırsenız veya dırek lınk cok memnun olurum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Selahattin Koçak said:

ampul onerebılırmısınız araca zarar vermeyecek goz almıycak kımseden kufur yemeyelım durduk yere sızden rıcam ve teknık bılgınıze dayanarak hangı ampuller daha ıyı uzun omurlu marka model belırtırsenız veya dırek lınk cok memnun olurum

Hocam kimseden küfür yememek için mevcut ürün ile devam edebilirsiniz :) 

Ayrıca i harfini kullanırsanız daha rahat okuyabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Hocam kimseden küfür yememek için mevcut ürün ile devam edebilirsiniz :) 

Ayrıca i harfini kullanırsanız daha rahat okuyabiliriz.

yazım hatası için kusura bakmayın dediğiniz ampullere baktım fakat bunlar xenon gibi ısınarak işlem yapıyor sanırım aracın üstündeki ampullerin biraz daha beyaz olanını bulabilirmiyiz peki üstündekiler mecra yerde yaşadığım için genelde uzun far kullanıyoruz pek araç olmuyor uzun zamandır aklımda fakat doğru ampulu bulamıyorum yani xenon değil sadece ampul olarak baktım bütçe sorun değil yeterki doğru ürünü bulalım teşekkürler bilgilendirmeniz için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

43 dakika önce, Selahattin Koçak said:

yazım hatası için kusura bakmayın dediğiniz ampullere baktım fakat bunlar xenon gibi ısınarak işlem yapıyor sanırım aracın üstündeki ampullerin biraz daha beyaz olanını bulabilirmiyiz peki üstündekiler mecra yerde yaşadığım için genelde uzun far kullanıyoruz pek araç olmuyor uzun zamandır aklımda fakat doğru ampulu bulamıyorum yani xenon değil sadece ampul olarak baktım bütçe sorun değil yeterki doğru ürünü bulalım teşekkürler bilgilendirmeniz için

Philips WhiteVision olabilir. Kodu bu: 12972WHVSM 

biri 4500k

Yabancı link: Kargo ile 125 tl http://www.amazon.co.uk/Philips-12972WHVSM-WhiteVision-Halogen-Headlamp/dp/B00MZQUIRW

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

53 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Philips WhiteVision olabilir. Kodu bu: 12972WHVSM 

biri 4500k

Yabancı link: Kargo ile 125 tl http://www.amazon.co.uk/Philips-12972WHVSM-WhiteVision-Halogen-Headlamp/dp/B00MZQUIRW

bu işimi görürmü birde gelirmi yurtdışı sanırım %40 beyaz %60 sarı doğrumudur alternatif ürün varmıdır buna farklı marka veya model

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Selahattin Koçak said:

bu işimi görürmü birde gelirmi yurtdışı sanırım %40 beyaz %60 sarı doğrumudur alternatif ürün varmıdır buna farklı marka veya model

Yurt dışından sorunsuz gelir, kontrol edip verdim linkini :) 

Osram olabilir.

http://www.hepsiburada.com/osram-h7-tip-ampul-seti-coolblue-intense-pm-otm90c64210cb

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 11.02.2016 at 23:20, Yakup Çağatay said:

Yurt dışından sorunsuz gelir, kontrol edip verdim linkini :) 

Osram olabilir.

http://www.hepsiburada.com/osram-h7-tip-ampul-seti-coolblue-intense-pm-otm90c64210cb

yardımlarınız ıcın tesekkurler bugun yarın ampul alıcagım cok araştırdım verdıginiz linkede baktım sanaırım butun hava kosullarınde en ıyı gorus saglayan 4300kelvin oluyor bırde lumen olayı var philips 9000 lumen 4300 kelvin ürün gördüm videolarda videoda xenon la kafa kafaya gidiyor gibi bu tarz bişey arıyorum yardımcı olabilirmisiniz linkteki yorumlarıda okudum açık sarı denmiş ben xenon beyazı diyebilirim ürünü gördüğüm link de şudur birde uzun far olayında kafam karıştı açıkçası bendeki xenon bi-xenon mudur isterseniz resim paylaşabilirim araca dair diğer bir sorum kaputta ufak taş izi olmuş rötuş yapıcam fakat boyacıdan akrilik buz beyazı renginde boya aldım renk tutarmı yada servistenmi alıyım serviste uygulamışlardı farklı bir yere su bazlı boya yıkamada atar dediler ne tür boya kullanmalıyım bu 2 soruyu netleştirebilirsek çok sevinirim izlediğim video linki alttadır bu video açıklamasında baya bi ürün paylaşmış arkadaş fakat hiç bişey anlamadım yardımcı olurmusunuz yakup bey

Selahattin Koçak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus 3 Ampul Teknik özellikleri - Çeşitleri (MCA Dahil) olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.