Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

F3 Kapı Içi Işıklı Eşik Uygulaması

Önerilen Mesajlar

direk imalatçısından gidip elden aldım bursada , daha sonra elektrikçime götürdüm taktırmak için ancak beceremedi , adamlarla tekrar görüştüm onların daha önce uygulama yaptırdığı bir yere yönlendirdiler beni orda taktırdım aracıma , fiyatı 99 lira taktırmasınada 25 lira verdim , aslında taktırdıktan sonra düşündüm daha araba 1600km de iken niye böyle birşey yaptım ilerde garantiyle ilgili sorun yaşarmıyım diye ama hoş durduğunu düşünüyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımın ilk bakımını yaptırmaya giderken servis teknisyenlerden birinin f3'üne ön kapılar açıldığında yere doğru büyükçe daire şeklinde renkli focus yazısı atan ışıklandırma taktırdığını gördüm.Çok güzel ve şık olmuştu ama çiftinin 250 TL + işçilik olduğunu duyunca yaptırmaktan vazgeçmiştim.Yaptırmak isteyen arkadaşlar varsa, gerçekten araca ayrı bir hava katıyor tavsiye ederim.

Nihat Abukan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımın ilk bakımını yaptırmaya giderken servis teknisyenlerden birinin f3'üne ön kapılar açıldığında yere doğru büyükçe daire şeklinde renkli focus yazısı atan ışıklandırma taktırdığını gördüm.Çok güzel ve şık olmuştu ama çiftinin 250 TL + işçilik olduğunu duyunca yaptırmaktan vazgeçmiştim.Yaptırmak isteyen arkadaşlar varsa, gerçekten araca ayrı bir hava katıyor tavsiye ederim.

http://www.aliexpress.com/item/2-X-Ford-Car-Door-Welcome-Light-Led-Laser-Light-with-car-logo-Ghost-Shadow-light/633476028.html

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/kapi-alti-led-lazer-logo-ford-ucretsiz-kargo-72592323

fiyat konusunu biraz sallamış gibi geldi. Bizim arkadaş honda civice yaptırdı. Daha doğrusu kendisi yaptı. Ürün çinden 3 haftada geldi. Yarım saatte monte edildi.

Ramazan V. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.