Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz.

Ümit Vaysaloğlu

Önerilen Mesajlar

1 ay kadar önce servisle bir işim oldu ,sorunun herhangi bir sıkıntı yaratmayacağı ama talep edilirse anlaşmalı petrol şirketinden alınmış son 10 depo yakıt fişi ile garanti kapsamında halledilebileceği söylendi.Ford bilindiği üzere opetle anlaşmalı .4 depo felan yakıt fişim vardı opet damgalı ama bir arkadaşım sunpet istasyon işletiyor o dururken opet istasyonuna da gitmeyi istemediğim için servisi aradım ''eurodizel olması şartıyla istediğiniz yerden akaryakıt alabilirsiniz garantiniz bozulmaz ''denildi.Şu an için sunpetten eurodizel alıyorum.Peki siz hangi şirketten yakıt kullanıyorsunuz? (not:forumda aradım böyle bir konu daha önce açılmamış ,açılmışsa gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Paylaşımlarınızı bekliyorum)

Birleştirildi. Sizden ricam konu açarken aracınız ne ise orada açmayın lütfen forumun geneline bakarak başlık açınız sadece focus 3 sitesi değil burası. 

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birleştirildi. Sizden ricam konu açarken aracınız ne ise orada açmayın lütfen forumun geneline bakarak başlık açınız sadece focus 3 sitesi değil burası. 

teşekkürler

otomobil sohbetleri başlığına açmak istedim ama durum biraz spesifik  olduğu için özellikle ford sahiplerinin düşüncelerini almak istedim..Birleştirme için teşekkürler bu arada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Boneval'a katılıyorum.

Ben Shell alıyorum ama lpg taktırınca aygaz tercih etmeye başladım. Bir de Shell 97 oktan öneriyorlar,diğerlerinde pek yok 97 oktan benzin. Ne dersiniz? Yoksa bir şehir efsanesi mi?

1 ay kadar önce servisle bir işim oldu ,sorunun herhangi bir sıkıntı yaratmayacağı ama talep edilirse anlaşmalı petrol şirketinden alınmış son 10 depo yakıt fişi ile garanti kapsamında halledilebileceği söylendi.Ford bilindiği üzere opetle anlaşmalı .4 depo felan yakıt fişim vardı opet damgalı ama bir arkadaşım sunpet istasyon işletiyor o dururken opet istasyonuna da gitmeyi istemediğim için servisi aradım ''eurodizel olması şartıyla istediğiniz yerden akaryakıt alabilirsiniz garantiniz bozulmaz ''denildi.Şu an için sunpetten eurodizel alıyorum.Peki siz hangi şirketten yakıt kullanıyorsunuz? (not:forumda aradım böyle bir konu daha önce açılmamış ,açılmışsa gereğinin yapılmasını rica ediyorum. Paylaşımlarınızı bekliyorum)

Sayın İpek, bildiğim kadarıyla sunpet de opet yakıtı satıyor zaten... Bir araştırın isterseniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle yakın güvence sistemine bağlılık "manyaklığımı" eski aracım Fiesta ile doya doya yaşadım :) Focusumda ise böyle pisikolojik bir bağımlılığım yok. Ucuz yakıt satan yerlerden almıyorum sadece. Bunun dışında eğer herhangi bir kredi kartı kampanyası yoksa Opetten (Opet wolrdcard'la %3 indirim), kredi kartı kampanyası varsa Bp, Shell, PO, Totalden hiç çekinmeden alıyorum. Malum devir ekonomi devri.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resim eklendi

Eski bir PO bayisi olarak bu sıralamayı sizlerle paylaşıyorum.

Temmuz ayı itibariyle firmanın baskısı OtoAygaz'ın da hatrıyla istasyonu sil baştan yapıp OPET olduk. Çok fazla şey söylemek istemiyorum yalnız PO'nun ülkemizde OPET'in 2 katı kadar istasyonu var ve pazar payında Opet şuan sektörün en hızlı büyüyeni, ben kendi istasyonumuzun müşteri profili yelpazesinde ve satış grafiğinde bu kadar ciddi değişiklik olacağını düşünmemiştim, şuan Türkiye'de lovemark olarak anılan markaların başında ve ciddi tercih sebebi oluşturacak veya oluşturmuş hijyen kalite ve hizmet standartları var. Opet %100 yerli sermaye.

Birde eş dostun gelip ya kusura bakma biz Opetciyiz eskiden gelemiyorduk demesi yok mu, sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim. Doğru karar vermişiz ve bu karar için çok geç kalmışız.

Akaryakıtla ilgili daha önce yazdıklarımın yanına bunuda ekleyin bence çünkü Opet bayilerinin istasyon satışlarını da çok yakından takip ediyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın Boneval'a katılıyorum.

Ben Shell alıyorum ama lpg taktırınca aygaz tercih etmeye başladım. Bir de Shell 97 oktan öneriyorlar,diğerlerinde pek yok 97 oktan benzin. Ne dersiniz? Yoksa bir şehir efsanesi mi?

Sayın İpek, bildiğim kadarıyla sunpet de opet yakıtı satıyor zaten... Bir araştırın isterseniz.

Aynen öyle Ayhan Bey opete bağlı bir firma zaten ..Tanker opete ikmal yapıyor sonra bizim arkadaşın istasyonuna uğruyor tankerler bile aynı yani :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genel olarak shell e dondum ama denk gelirse opetten de aliyorum. Hatta gecen kuzenin yogun israri neticesinde tp den aldim. Mazotsa koy depoya :) :)

Sıkıldim artik yok su firmanin guvence sistemi bu firmanin tuvaletinin temizligi... Biz mi arabaya biniyoruz araba mi bize biniyor ya da akaryakit firmalari hem bize hem arabamiza mi biniyor cozemedim.... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşım sunpet istasyon işletiyor o dururken opet istasyonuna da gitmeyi istemediğim için servisi aradım

Yakıt güvence sistemi kartı Sunpet'de de geçerli... 

Opet bayilerinin istasyon satışlarını da çok yakından takip ediyor

Bildik markaların yakıt kaliteleri fark edilir bir afrk göstermiyor.

İyi işletilen ve iyi denetlenen istasyon en önemlisi, ürünün kalitesini etkileyecek işlemelerin %90'ını istasyonda gerçekleşir. 

Bir de Shell 97 oktan öneriyorlar,diğerlerinde pek yok 97 oktan benzin. Ne dersiniz? Yoksa bir şehir efsanesi mi?

Kesinlikle...

Yani şehir efsanesi.

Motorlarımız 95 oktana göre ayarlı, 97 oktan daha fazla para harcama dışında bir getirisi olmaz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belki klişe olucak ama Opet'ten aldığım her yakıt sonrası araç traktör gibi ses çıkarıyor.%4 lük şirket indirimi yüzünden PO 'dan alıyorum.Memnunum.yakıt kalitesi yüzünden bir sıkıntı yaşamam umarım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.