Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangi Akaryakıt Firmasını Kullanıyorsunuz.

Ümit Vaysaloğlu

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, suat coşkun yazdı:

Ben yıllardır Bp kullanıyordum.Shell de, kullandığımız kredi kartına kampanya olunca 1 aydır Shell den alıyorum.

Shell ile Zubi̇zu kampanyası var. 

Aylık 400 TL yakıt alımınıza 15 TL hediye veriyor. 

Bilginiz olsun. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Aradan geçen onca zaman sonra yeniden merhabalar.

Uzunca bir süre Shell motorun kullandıktan sonra, yakıt aldığım Shell bayisinin ekonomik sıkıntılarından dolayı akaryakıt temin edememesi nedeniyle ve bir arkadaşımın da tavsiyesi üzerine yeni açılmış olan Total bayisinden alıyorum bir kaç keredir. 

Total'ın Shell'e göre hafif sesli çalıştığını düşünüyorum. Bunda hava şartlarının da etkisi olabilir. 

Çok emin değilim tabi ama, sanki bir miktar az tüketiyormuş gibi düşünüyorum. 

Aracımda sabah ilk harekette tek bir sefere mahsus olmak üzere 1. vitesten 2. vitese attığımız esnada çekiş başlayacakken bir anlık çekişi bırakıp devam ediyordu. Kısaca tekliyordu. 

Total aldıktan sonra teklemeyi bıraktı. 

Yakıtın tamamına yakınını bitiriyorum genelde ben. Yol bilgisayarında 3-5 km kaldığına dair bilgiye kadar kullanmaya çalışıyorum. 

Adalet Bakanlığı personeline indirim varmış. Denemek için dün akşam ilk defa Petrol Ofisinden satın aldım.

Öğle arası aracımı kullandığımda Petrol ofisinin yakıtı nispeten daha sessizmiş gibi geldi. Tabi bu değerlendirmeyi yapmak için çok erken. 

Vesselam

Siz şu an hangi akaryakıt firmasını neden tercih ediyorsunuz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

30.10.2018 - 23:59 tarihinde, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Shell ile Zubi̇zu kampanyası var. 

Ümit kardeşim,verdiğin bilgi ile Shell den alıyorum.Zubizu dan ikinci 15 tl mi aldım.Daha önce de yazdım,Shell Bp den sonra performans farkı yaptı ama biraz daha fazla tüketimi var gibi..Ayrıca Shell kendi kartına daha fazla puan veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Ümit Vaysaloğlu yazdı:

Aradan geçen onca zaman sonra yeniden merhabalar.

Uzunca bir süre Shell motorun kullandıktan sonra, yakıt aldığım Shell bayisinin ekonomik sıkıntılarından dolayı akaryakıt temin edememesi nedeniyle ve bir arkadaşımın da tavsiyesi üzerine yeni açılmış olan Total bayisinden alıyorum bir kaç keredir. 

Total'ın Shell'e göre hafif sesli çalıştığını düşünüyorum. Bunda hava şartlarının da etkisi olabilir. 

Çok emin değilim tabi ama, sanki bir miktar az tüketiyormuş gibi düşünüyorum. 

Aracımda sabah ilk harekette tek bir sefere mahsus olmak üzere 1. vitesten 2. vitese attığımız esnada çekiş başlayacakken bir anlık çekişi bırakıp devam ediyordu. Kısaca tekliyordu. 

Total aldıktan sonra teklemeyi bıraktı. 

Yakıtın tamamına yakınını bitiriyorum genelde ben. Yol bilgisayarında 3-5 km kaldığına dair bilgiye kadar kullanmaya çalışıyorum. 

Adalet Bakanlığı personeline indirim varmış. Denemek için dün akşam ilk defa Petrol Ofisinden satın aldım.

Öğle arası aracımı kullandığımda Petrol ofisinin yakıtı nispeten daha sessizmiş gibi geldi. Tabi bu değerlendirmeyi yapmak için çok erken. 

Vesselam

Siz şu an hangi akaryakıt firmasını neden tercih ediyorsunuz. 

Adalet kartta opet otobil aldığın takdirde %4 indirim yapıyor. Adalet karta para yaptırıyorsun ve pompacıya sadece otobil i uzatarak aracından inmeden ödemeni yapıyorsun ve %4 indirim alıyorsun. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cankut Bulut yazdı:

Shell Kart puanları yeni yıla girince sıfırlanıyo mu ?

Ben OPET kullanıyorum. Her sene Ocak sonunda sıfırlanıyor. Shell 2 yıl diye hatırlıyorum. Yine de istasyonda sormak iyi olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bundan önceki aracım olan Grande Punto aracıma bayiden aldığım günden itibaren Opet'ten yakıt aldım(Benzin). Yakıt güvence sistemi ve garantisi için. Aracımı 200.000 kilometre sonunda sattım. Yakıt kaynaklı bir sorun yaşamadım. Focus aracıma shell'den benzin alıyordum. 158.000 kilometre olunca katalizör arızası verdi. 161.000 kilometrede katalizörü değiştirmek zorunda kaldım. Oldukça pahalı olan bu parçanın değişimi geçen hafta yapıldı. Bu arıza tespit edildiği andan itibaren Opet'e geri döndüm. Yaşanan sorunun belki yakıtla bir alakası olmayabilir, çok emin değilim. Ancak ben bir önceki aracımda böyle bir sorun yaşamadığım için ve focusun katalizörünün puntonunkinden daha kötü olacağını düşünmediğim için bu durumu yakıta bağladım. Bundan sonra Opet dışında yakıt almayı pek düşünmüyorum.

Kaan Zaim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Zafer Yusoğlu yazdı:

Adalet kartta opet otobil aldığın takdirde %4 indirim yapıyor. Adalet karta para yaptırıyorsun ve pompacıya sadece otobil i uzatarak aracından inmeden ödemeni yapıyorsun ve %4 indirim alıyorsun. 

bu kartı normal vatandaş alamıyor anladığım kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.