Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Opel Astra

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

11 NİSAN 2010'DA YAZILMIŞTIR

Şimdi gelelim Astra'ya yine Bağdat Caddesinde rastladım yarım saat muhabbet de ettim ordaki yetkililerle ama yine anladım ki bi çoğu yanlış bilgilerle dolu ..Dizelin bile 1.3 olduğunu bilmiyorlardı ellerinde de kitapçık var :KK: yok efendim araç A3 ile Leon klasmanındaymış astraya bakmadan daha bu iki aracın arasındaki farklar ortada...Neyse onları geçtim kendi kafama göre arkaya öne heryerine oturdum müziğini dinledim bagajına baktım..

Yorumlarım;

Dışardan ilk baktışta özellikle önden al benisi yüksek..Fakat Gündüz LED ışıkları çok sönük kalmış ki akşam üzeri gittim..Far'ın üstü pürüzlü tarzda yani tek tek Led gibi değil.Herneyse onu geçtim ön tarafa oturdum bi güzel koltuğumu ayarladım incelemeye koyuldum, Kaldırımdaki araç 115 ps idi, Cosmo donanımlı. 5 ileri vites yine opel tarzdında geri vites sustalı ama güzel olmuş sustası bastırmalı jostick gibi.. Teybin Usb ve Aux girişleri mevcut çok güzel konumda yine vites önü teyp altı hafif gizlenmiş..Koltuk olarak en üst donanımlı olduğundan yada paketli old. deri ve kumaş karışımı idi ve gayet kaliteliydi..Hoş eşya saklama bölgeleri mevcut koltuk altları gibi..ön Koltuğu ayarladım peki sonra ne yaptım arkaya geçtim dizlerim ile koltuk arası 1 parmak felan bence yakışmamış astra'ya Sportif tasarıma rağmen Baş mesafesi bana çok iyi geldi ama diz kötü idi..Kapı üst malzemeleri yine sert plastikden üretilmiş bizimkiler gibi.Koltuklar derili olduğundan kapılarda da Deri kaplama mevcuttu tıpkı Focus X paket gibi..Birde kadran tasaramı hoşuma gitmedi yan ve küçük olduğundan rahat okunmuyordu.. Aklıma gelmişken yine Focus III deki gibi ön direkler kumaş ile kaplıydı..Premium tarzı biggrin.gif

Bagaj bölmesine gittiğimde ise ilk hüsran yaşadım aşırı yüksek konumda idi meğersem katalogda gördüm Ayarlanabilir (kat şeklinde bagaj) bagaj mevcutmuş ozman makul büyüklüğe ulaşır gördüğüm üzere...

Aklıma geldikçe yazacağım yine :yeah:

Resimlerle de Araç içi ışık ambiyansını görebilirsiniz.

85031da3.jpg

611b0e47.jpg

0f92e236.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında ilk sorum yetkiliye bu fiyatta zor satacağını söyleyip indirmin ne zaman geleceği idi ama yanıt alamadım... kendisininde yüksek olduğunu söyleyip parasının hak ettiğini ve donanımlara bakarak kanıtlamaya çalıştı.. yok efendim deri direksiyon abs ebd diye okuyarak :yeah::ban: satmaz bu fiyata deyince de valla yok satılıyor elimizde araba yok dedi..Bende İstanbul'un en baba yerlerinde zaten 3'e 5'e bakmazlar burda satarsın türkiye geneli iyi rakam alamazsın dediğimde valla orası öyle ama satıyoruz diye..Araç da az geliyormuş zaten opel kendi adına iyi politika yapıp bu fiyatlarla iyi bi kar edecektir.sonrada mecbur düşeceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Bu araba Cosmo'mu ?

Cosmolarda ön konsolda 7-8 inçlik bir ekran yokmuydu ?

Yoksa Opelde mi Türkiyeyi hor görenlerden :D

Opsiyon sunuluyor...Ve şuan fabrika çıkışı değilde bayiden sonra takılma olarak var..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Astra bence Ford'dan Fiesta'yla kıyaslanabilecek bir araba.Focus'un seviyesinde değil

sen en son gözlükcüye ne zaman gittin canım bi görüntü sorunun mu var.......astra şuan en güzel kasaya sahip ve en havalı arabadır..........keşke focusun kasası bu olsaydı..haa gerisi hava o ayrı...ama yinedeeeeeeee...astra...mazda3..focus3...varsa bu sıralamaya itiraz şimdi etsin yada sonsuza kadar sussunnnnnnnnnnnnnnn

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.