Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Lpg Uyumu

Kenan Ulucan

Önerilen Mesajlar

Selamlar Bende aranıza 2015 trendx 1.6 ps ile katıldım. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim. Benimde lpg ile ilgili planlarım var. Ancak klasik olarak bir sürü düşünceler kafamda dolaşıyor. eylül ekim ayı gibi lpg taktırayım diyorum brc-lovato-prins markalarından birini tercih edeceğim. yılda 15000 km yaparım diye düşünüyorum. Önceki aracım 2012 symbol dü. ona brc taktım 5000 km de. 47000km de sıfır sorunla sattım. iskenderunda oturuyorum meşhur Vahit usta yapmıştı uygulamayı. sanırım yine ona gideceğim.

sizlerden mümkünse fikirlerinizi bekliyorum. mersin yada iskenderunda taktırabilirim. usta ve marka vede ayrıca önerilerinize açığım.

tabi ford  garanti :sofeer: meselesi yine önümüzde duruyor.  o konuda buradaki bayi Ovalı motor+şanzıman garanti dışı dedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

aracıma brc taktırdım servise gitdi sonuç bekliyorum servis ve lpg yi taktırdığım şirket istişare içinde çözüm bulmaya çalışıyolar

Ahmet bey, Aracinizda ne gibi bir sorunla karsilastiniz? ve sonucu yazarsiniz bizim gibi yeni lpg taktirmayi dusunenlere referans olur
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 yıl sonra...
17.05.2015 - 21:42 tarihinde, İlker Mert yazdı:

Selamlar Bende aranıza 2015 trendx 1.6 ps ile katıldım. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim. Benimde lpg ile ilgili planlarım var. Ancak klasik olarak bir sürü düşünceler kafamda dolaşıyor. eylül ekim ayı gibi lpg taktırayım diyorum brc-lovato-prins markalarından birini tercih edeceğim. yılda 15000 km yaparım diye düşünüyorum. Önceki aracım 2012 symbol dü. ona brc taktım 5000 km de. 47000km de sıfır sorunla sattım. iskenderunda oturuyorum meşhur Vahit usta yapmıştı uygulamayı. sanırım yine ona gideceğim.

sizlerden mümkünse fikirlerinizi bekliyorum. mersin yada iskenderunda taktırabilirim. usta ve marka vede ayrıca önerilerinize açığım.

tabi ford  garanti :sofeer: meselesi yine önümüzde duruyor.  o konuda buradaki bayi Ovalı motor+şanzıman garanti dışı dedi.

hayırlı olsun hocam. aynı araçtan bende de var. 2015 temmuzda 0 km almıştım. 1700 kmde BRC taktırdım. 32bin km oldu sorunsuz kullanıyorum. lpg montajında önemli olan ustadır. montaj+ayar çok önemli. lpg kit fiyatları almış başını gitmiş. benim tavsiyem obd bağlantılı bir kit. lovato uygun fiyatıyla daha mantıklı gibi duruyor. şimdi taktıracak olsam lovato taktırırdım iyi bir usta bulmak şartıyla

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.