Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus ST

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Her ne kadar Focus ST hayranıda olsak, bazı gerçekleri görmezden gelemeyiz...

Türkiye şartlarında ST almak delilik.. 2500-3000cc vergi dilimine giripte inanılmaz bir tüketime sahip olması, fiyatının çok uçuk olması, 2.elini zaten söylemiyorum bile..., ST'yi TR'de kim tanıyor!.. Ford'da çalışan Personelin bile haberi yok...

Rakipleri çok ama çok daha başarılı maalesef bu saydığım maddeler'de ST'den çok daha iyi seviyedeler...

Bu Sınıf araç alacaksam şuan Türkiye Şartlarında Megane RS, Audi S3 ya da Golf R alırım...

İlteber Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten Şuanki halihazırdaki durumlarından bahsettim..

varsayımlar üzerine konuşuyoruz..

Hele bir gelsinde fiyat, performans olarak değerlendirelim...

Hali hazırda satılan ST yok zaten...bu hafta yenisi başladı..Bende yeni okuyucuları bu Yeni başlıkta yanılmasın diye uyarıyorum :)

Başlık yeni focus ST

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha yeni satışa çıktı.

Doğru ve hala sipariş toplama aşamasındalar, daha teslimler bile yapılmadı.

Ve fakat ben bu arabayı makul bir fiyata gelse ciddi ciddi düşünürüm.

Motor fazlası ile yeterli, tüketim makul, süspansiyon elden geçmiş, 1 cm alçaltılmış (topu topu), sertleşmiş, direksiyon progresif (döndükçe çevrime oranı artıyor), koltuklar başarılı, fazla dikkat çekmiyor ve işini yapıyor.

Biri 85.000 dese ya...

slide_02.jpg

Meraklısına Ford medya dosyası: http://focusst2012-mediadrive.fordmedia.eu/enhanced.htm

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.