Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çeşitli Cydia Eklentileri ve Source'lar

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şöyle bir uygulama arıyorum. iPad üzerinden evdeki masaüstü (aynı modeme bağlı) bilgisayar içindeki video,müzik,resim,pdf vs dosyaları açıp görmek istiyorum. Android üzerinde telefondan yapabiliyordum. Bir iki uygulama buldum ama tam çalışan birşey yok.

Viplay masaüstü içindeki video dosyalarını oynatıyor.

iExplorer installous üzerinden kurdum çalışmadı.

Xbmc iPad uzaktan kumanda gibi masaüstü bilgisayarın ilgili media dosyasını çalıştırmasını, aç,kapa ses aç-kıs şeklinde çalışıyor. Ama ipad üzerinden dosyayı açamıyorsun.

Android üzerinde file manager tarzı programlar ile Lan üzerinden bağlantı yapıp dosyaları açmak mümkün oluyordu.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bu JB yasal değil ya sıkıntı olmaz demi..JB ile şu uygulamayı free indirdim fln desek.

JailBreak yasal sana bunu daha öncede anlatmıştım.Jb ile buna yol açıyorsun sadece :) jb'nin amacı bu değil.

Crackli app indirmek ASLA VE ASLA YASAL OLAMAZ..Sıkıntı olup olmamasını bilmem ama olmaz..Kullandığın pc yazılımı orjinal mi ? :) veya diğer uygulamaları..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle bir uygulama arıyorum. iPad üzerinden evdeki masaüstü (aynı modeme bağlı) bilgisayar içindeki video,müzik,resim,pdf vs dosyaları açıp görmek istiyorum. Android üzerinde telefondan yapabiliyordum. Bir iki uygulama buldum ama tam çalışan birşey yok.

Viplay masaüstü içindeki video dosyalarını oynatıyor.

iExplorer installous üzerinden kurdum çalışmadı.

Xbmc iPad uzaktan kumanda gibi masaüstü bilgisayarın ilgili media dosyasını çalıştırmasını, aç,kapa ses aç-kıs şeklinde çalışıyor. Ama ipad üzerinden dosyayı açamıyorsun.

Android üzerinde file manager tarzı programlar ile Lan üzerinden bağlantı yapıp dosyaları açmak mümkün oluyordu.

Buna ek olarak http://projectswithlove.com/streamtome/ adresinden ios cihaza stream to me uygulaması, bilgisayara serve to me uygulaması kurularak film ve resim dosyaları ios cihaz üzerinden görülebiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Cydia'yı aç

Önce search'e gel winterboard yaz bunu yükle sonra

manage-source dan add yap http://iphoneyardim.net 'i yükle oraya sonra bu source'a gir boss.ios'u seç yüklee..

buradan çık winterboard'u aç abi sonra theme seçme yerinden boss'u seç..bukadar :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Yakup gm ye cydia yada appsync kuruluyor mu?

cydia kurdumda açılmıyor, appsync başka paketlere depend edip kalıyor deli oldum

GM'ın jailbreak çıktı mı ki ? :)

Çıkmış, bunu kullanacaksın ama untethered değil, telefon kapanınca pc ile açabilirsin sadece

http://www.mediafire...44afm5mbebkb4vy

Jb olsa da Cydia çalışmıyormuş şu haliyle. Onun güncellenmesi gerek. O da zaman alır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.