Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Trend Aracına Ön Sis Farını Yetkili Servisinde Orjinal Olacak Şekilde Taktırabilen Var Mı??

Erdinç İnce

Soru

arkadaşlar selam.2012 focus3 sedan trend dizel aracım var.otokoç dan aldım.aracıma hem görüş düşük olduğunda işe yaraması hemde dış görünüş açısından sis farı taktırmak istedim ve aydın ford yetkili servisiyle anlaştım.sis farları ve çerçevesini acele edip izmir çetaş dan sipariş verip bulunduğum yere kargoyla getirttim.anlaştığım yetkili ford servisi benim araca yeni yazılım atıp ,sis farı anahtarını değiştirince orjinal bir şekilde aracımın ön sis farlarını kullanabileceğimi söyledi.servis randevusu günü gittim ,anahtarı değiştirip yeni yazılım atıldığı halde ön sis farları çalışmadı :mad: aranızda focus3 trend aracına ön sis farını orjinal olacak şekilde yetkili servisinde  taktırabilen varmı?? varsa lütfen hangi yetkili servisde takdırdığını buradan belirtsin.yok eğer bu iş orjinal olacak şekilde olmuyorsa ,sanayide oto elektrikçiye taktıranlar lütfen buradan ne şekilde montaj yapıldığını bilgilendirsinler..selamlar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Arkadaşlar ben bugün sis far çerçevesi sipariş ettim.  çerçevenin yanında 2 adet sis farı da gelecek. çerçeveleri kendim değiştirebilirim de lambaları kendim değiştirebilirmiyim. daha öncelerden hiç kendisi yapan oldumu sis farı ampülü değiştirme işini

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
6 Aralık 2016 - 15:30 tarihinde, Halil Zengin yazdı:

Arkadaşlar ben bugün sis far çerçevesi sipariş ettim.  çerçevenin yanında 2 adet sis farı da gelecek. çerçeveleri kendim değiştirebilirim de lambaları kendim değiştirebilirmiyim. daha öncelerden hiç kendisi yapan oldumu sis farı ampülü değiştirme işini

--2 dakika sonra eklendi--

HocaM bende de trend sedan var sis farı seti + far anahtarı alsam yeterli mi başka bi olayı var mı bu işin teşekkürler şimdiden aracım 2012 model

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Abdurrahim K. yazdı:

--2 dakika sonra eklendi--

HocaM bende de trend sedan var sis farı seti + far anahtarı alsam yeterli mi başka bi olayı var mı bu işin teşekkürler şimdiden aracım 2012 model

sis farı seti alacaksınız far anahtarı tesisat varsa işlem tamamdır yoksa birde tesisat çektirceksiniz ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
24 dakika önce, Serkan Karakoca yazdı:

sis farı seti alacaksınız far anahtarı tesisat varsa işlem tamamdır yoksa birde tesisat çektirceksiniz ...

Tesisat konusunda focus 3 ler de var diye duymuştum ama hayırlısı inş doğru bilgidir. Cevabınız için teşekkür ederim . Burdan sonrası bende o zaman ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.