Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Araba Altına Plastik Koruma??

Hüseyin Erol

Soru

focus 3 ü ocak 10 itabariyle teslim alcam.otokoç tan beni arayıp arabanın altına(eksoz a kadar) plastik koruma takalım mı diye sordular.hem sesi azaltıp hemde yoldan motora gelcek taşları önlemesi için.yeni arac alıpta bu plastik koruma yaptıran var mı?memnun olan varmı ve ne kadara yaptırdınız.yardımlaının için teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 6 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Platik koruma diye bir şey duymadım ama kalıcı ve koruyucu bir madde ile - ki ayrıntısnı bilmiyorum - altını kaplatmak mümkün, bu özellikle kaporta boşluklarını da içine alırsa seste bir miktar azalmaya neden olduğu gibi bol karlı ve tuzlama yapılan bölgelerde sürülen araçlarda aracı korozyona karşı koruyor.

Ancak gerek yeni Focus'un yeterince sessiz olması nedeniyle ve gerekse şimdiye kadar çağdaş modellerde ciddi taban korozyonu sorunu duymadığım için ben gerekli görmüyorum.

Otokoç grubu da burada pay kapılabilecek bir pasta olduğunu fark etmiş, yeni araç alanların hevesini kullanmak arzusunda.

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
peki bişey daha soracaktım.teflon boya koruma için 200 tl istediler.yeni arabaya boya koruma gereklimi?yaptırmalımıyım?

Forum'da arama ile çeşitli cevapları bulabilirsiniz bunlardan bir kaçı için;

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Banada araç altı ve çamurluk içlerinin ziftlenmesi ile bir kaplamadan bahsetmişlerdi ve bunun için çamurluk iç davulmazlarının söküleceği öyle bu kaplamanın yapılacağı birde araç ağırlığının artacağı?? söylendi kabul etmemiştim...O vakit yaptıran araçları göstermeyi bile teklif etmişlerdi ne anlayacaksam....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.