Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Mercedes S 320 Long 1996 Model

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Bu araca gereken ilgiyi göstermediğimi fark ettim.

Bir ara kayınbirader kullanmıştı aynısını, 98 modeldi, 2000'in başlarında Ankara'da ödünç alıyordum bazen, trafik polisi göz ucu ile fark ettiğinde hemen karşı trafiği kesip "geç geç" yapıyordu. Malum yüksek mevkilerle sıkıntı yaşamak istemezler...

Keyifli, yaz günü deri koltukta bacağımla yanlışlıkla koltuk ısıtmayı çalıştırmışım, görgüsüzlükten ne olduğunu da anlamadım bir hafta birinci derece yanıktan doğru dürüst oturamadıydım..

W140 E32 serisi, 91-98 arası üretildi

Düz 6 silindirli çift eksantrikl 4 süpablı 3199 cc makina 231PS/5600dd güç ve 315 Nm/3750dd tork üretiyor.

Bosch'un ürettiği gelişmiş elektronik yakıt püskürtme sistemi var.

Son derece konforlu süspansiyonu var, benim kullandığım hidropnömatik ve yükseklik ayarlı idi.

Yakıt deposu 100L, boşa değil, şejhr içi 14-15, uzun yolda 10L/100km yakıtı çok rahat tüketiyor idi.

Haliyle arkadan itişli ve 235/60-16 lastikler vardı.

Elektronik kontrollu 5 ileri otomatik şanzıman vardı.

Kitabi bilgi 0-100km/h 8,9s, son hız ise 225 km; ama böyle bir araba kullanırken hızlanma ve hız önem sırasında kolaylıkla gerilere düşebiliyor, ayrıca koca kasa gider mi kuşkusu ile yaklaşıldığından performansı olumlu yönde şaşırtıyor.

Araç 5,2 metre!, Dönüş çapı da 12,5 m, yani zaten kötü olan Focus'tan bile kötü, ama o boyutlara göre iyi :)

Boş ağırlığı 1900 kg, izin verilen azami yüklü ağırlık 2560 kg.

Ve Ümit kaput muhtemelen 30 kg civarındadır!

Majestik!!!

Eskise bile ihtişamından fazla bir şey kaybetmez...

Gerekli olan bütün bilgileri vermişsin Cem abi teşekkürler...

Tank mübarek, orduya bağışla sen bunu :kıhkıh:

Ordu bana bağışladı bunu :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

süper ötesi , manda kasa mercedes :)  benim arakdaşın perder de 560 sec vardı ; her gece kaçırırdık , alet yokuş yukarı bile kickdown yapınca bir sağa bir sola yılan gibi çizerdi :) off yaa ne arabaydı .... mercedes diyince aklıma tek gelen bu 

mercedes560sec26769.jpg

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.