Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone 5 - Google Maps

Rafet NAS

Önerilen Mesajlar

Aktif zaten artık..

Buradan indirebilirsiniz. --> https://itunes.apple.com/us/app/google-maps/id585027354?mt=8

Eğer tr hesabında gözükmüyorsa şuan abd hesabı açıp indirebilirsiniz. Ayrıca bununda poi'si felan yok sonuçta navigasyon programı değiller.onlar gibi verimli olamıyorlar ama yinede iyi google maps..

NOT: i5 için değil tüm iphone'lar içindir bu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca bununda poi'si felan yok sonuçta navigasyon programı değiller

Google maps pek çok özel alanı barındırıyor, mesela ben navigasyonu sadece İstanbul trafiğinde kullanıyorum pek çok yer mevcut (örn: star city outlet avm'yi buluyor zaten dibinde gönen otelde kalıyorum yani oteli göstermese bile az çok gideceğiniz yeri biliyorsanız o bölgedeki bir özel işletmeyi baz alarak yola çıkabiliyorsunuz, yenibosnada muhakkak işim oluyor koçtaş diyorum hem otoparkını kullanıyorum buluyor, navigasyonum yokken hep google haritalarla yolumu buluyordum) şimdi google haritalarda sesli olsa bence 109.90 TL ye tomtom veya 49.90 tl ye igo indirmeye gerek yok.. en azından benim için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.