Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 2 100Ps A/t Vs B-Max 105Ps Powershift

Muzaffer Karaman

Önerilen Mesajlar

Öncelikle merhaba.

Benim 2009 Focus Titanium otomatik aracım var. B-Max fiyat ve tasarım olarak hoşuma gitti. Ama merak ettiğim acaba benim aracımda ki gibi düşük performanslı mı olur, powershift 105ps.

Yokuşda sağda kamyonlarla gidip, ayrıca bir de aşırı benzin parası vereceksem bu aracı almamın hiçbir anlamı yok benim için.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevcut arabamdan iyi olacağını tahmin ediyorum ama ne kadar iyi acaba :)

Yani yine beni tatmin etmeyecekse hiç gerek yok. Bu araç eve ikinci araç olarak düşünülüyor ama bu daha iyiyse bunu kullanırım. Tasarım falan güzel ama işte performans ve yakıt tüketimi asıl sorun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani yine beni tatmin etmeyecekse hiç gerek yok. Bu araç eve ikinci araç olarak düşünülüyor ama bu daha iyiyse bunu kullanırım. Tasarım falan güzel ama işte performans ve yakıt tüketimi asıl sorun.

B-Max hele ki benzinli ve otomatik performans için alınacak bir araç değil.

Focus mutsuz ediyorsa bu da eder...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

merhaba aranıza yeni katıldım.

bir ay önce b-max p/s titanium modelini satın aldım,araçtan genel olarak memnunum,bundan önce otomatik olarak 99 model bmw 5.20 kullanıyordum,vites geçişlerini hissettirmesi bakımından hemen hemen aynı diyebilirim,fakat şöyle bir durum söz konusu;düşük süratte seyir halinde iken vites geçiş seslerini duyuyorsunuz,birde yine düşük süratte arnavut kaldırımı gibi yollarda şıngırtı sesi geliyor.

bununla ilgili aracı satın almış olduğum yetkili servise gittim,aracımın iki gün kalması gerektiğini söylediler,bu sırada talebim üzerine emanet araç verdiler,testin sonucunda mekanikten çevrilme bir şanzıman olduğunu ve bu şanzımanın karekteristik özelliği olduğunu söylediler.powershift şanzımanlı araç kullanan varsa buna benzer problem yaşıyormusunuz.

cevaplarınız ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.