Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Bi-Xenon Montajı

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Teşekkürler;

Ne fark eder mi?

saçma bir soru oldu :) normalde zaten xenonlar bzimkilerden iyi aydınlatıyor yağmurlu havada da bizimkilerden iyi olur :)

yağmurlu havada aydınlatma daha kötü oluyor gibi geliyorda bana ondan sordum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

saçma bir soru oldu :) normalde zaten xenonlar bzimkilerden iyi aydınlatıyor yağmurlu havada da bizimkilerden iyi olur :)

yağmurlu havada aydınlatma daha kötü oluyor gibi geliyorda bana ondan sordum...

Merceksiz farına xenon takılan araçlarda yağmurlu havada görüş düşüyor; bunlar orijinal mercekli xenon farlar; görüşte sıkıntı olmadığı gibi bu akşam yaptığım sürüşte daha önce kör gibi gidiyormuşum dedim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merceksiz farına xenon takılan araçlarda yağmurlu havada görüş düşüyor; bunlar orijinal mercekli xenon farlar; görüşte sıkıntı olmadığı gibi bu akşam yaptığım sürüşte daha önce kör gibi gidiyormuşum dedim :D

abi sen biraz daha güzel şey söyle şunlar hakkında gidip bulayım bende :) az kaldı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla abicim senin adina cok sevindin hayirli olsun gule gule kullanin.oldu bitti hep x pakette bu farlar yuzunden aklim kaliyordu insallah en kisa zamanda ben de alip taktiririm,gordugum kadariyla duzgun bir sekilde calistirmak baya bi sorun.ama degmis cok guze

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında farların montajı çok sorun değil; hatta şu anda kendim bile yaparım desem yalan olmaz. Fakat elinden iş gelen bir elektrikçi bulmak ve iyice anlatmak gerek. Direkt xenon yanacak gibi düşünüyorlar DRL ler yanacak kısık yanacak parlak yanacak falan o kısımları anlayamıyorlar anlatmak hatta göstermek gerek foto ile.

X paketteki ekstra özelliklerden sadece bu farları istemiştim onuda hallettim çok şükür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.