Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

İkinci El Focus 3 Seçimi

Sevda Demir

Önerilen Mesajlar

2. lian 6.fotoya dikkat :P

sitemizin abilerinden birinin aracıdır :yeah:

Aralarından ben olsam 1.yi alırdım full çünkü :)

tek eksiği otomatik park sistemi gibi gördüm ben bilmiyorum siz ne düşünürsünüz bir bayan için önemli bir donanım bence.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Park sensoru + otomatik park sistemi + katlanir aynalar

park sensörü sonradan takılabilir bi özellik die biliyorum ama diğerleri için bişey diyemiycem.ama şuda varki bu aracın ikinci eli çok az o nedenle mutlaka bulduklarımızda ufak tefek eksiklikler olucak bunuda görmemezlikten gelmek zorundayız sanki ne bilim karşık bir durum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arkadasimda istediginize cok yakin bir arac var. Bir ara BMW aski deprestigi icin satacagim falan diyordu. Satmadiysa telefonunu size ozel mesajla gonderirim gorusursunuz. Aracta orjinal navigasyon sunroof xenon falan filan hersey var.. Dizel titanim x paketli. Simdilik ondan daha ust donanim yok. Olmayani da biz ekledik zaten zamaninda..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arkadasimda istediginize cok yakin bir arac var. Bir ara BMW aski deprestigi icin satacagim falan diyordu. Satmadiysa telefonunu size ozel mesajla gonderirim gorusursunuz. Aracta orjinal navigasyon sunroof xenon falan filan hersey var.. Dizel titanim x paketli. Simdilik ondan daha ust donanim yok. Olmayani da biz ekledik zaten zamaninda..

bu anlattıklarınızın hepsi aynı arabada gerçekten çok güzlmiş ama fiyat çok daha yukarıdadır sanırım renk nedir acaba..

orjinal nevigasyon,sunroof,dizel titanium x bunları yanyana ben hiç görmedim fokusta ama dediğim gibi ikinci eli çok az neden bu yanii bu kadar özelliği olan fokus benim olsa bende satmam açıkçası :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabanin sahibi biraz rahatsizdir. (arkadasim diye demiyorum :) ) Arabayi alirken sunroof ve xenon olacak diye tutturmustu, aradik bulduk bu seferde navigasyon olmazsa olmaz dedi, onu da aradik bulduk taktik bu seferde gostergesinin ekrani neden ufak dedi onu da bulup bulusturup taktik. Hepsi bitti bu seferde ben BMW alacagim diye tutturdu. (ki garajinda bir tane X1 var zaten) Ben ona guzel birseyler siraladiktan sonra ne yapti bilmiyorum. (bu siralama 2 hafta kadar onceydi. :) ) Satmadiysa fiyatini falan sorarim olmadi telefonunu size gonderirim siz sorarsiniz. Satmayi kafaya gercekten koyduysa bir sekilde orta yol bulursunuz sanirim.

Araba beyaz HB. 8-10 bin km de falandir herhalde.

Mertol Kip tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabanin sahibi biraz rahatsizdir. (arkadasim diye demiyorum :) ) Arabayi alirken sunroof ve xenon olacak diye tutturmustu, aradik bulduk bu seferde navigasyon olmazsa olmaz dedi, onu da aradik bulduk taktik bu seferde gostergesinin ekrani neden ufak dedi onu da bulup bulusturup taktik. Hepsi bitti bu seferde ben BMW alacagim diye tutturdu. (ki garajinda bir tane X1 var zaten) Ben ona guzel birseyler siraladiktan sonra ne yapti bilmiyorum. (bu siralama 2 hafta kadar onceydi. :) ) Satmadiysa fiyatini falan sorarim olmadi telefonunu size gonderirim siz sorarsiniz. Satmayi kafaya gercekten koyduysa bir sekilde orta yol bulursunuz sanirim.

Araba beyaz HB. 8-10 bin km de falandir herhalde.

bende olcak bu iş gibi bi hisse kapılmıştımki arkadaş duruma açıklık getirdi :( evet ben otomattik arıyorum açıkçası otomatikte dizl olmadığını bilmediğim için anlayamadım aslında bu özelliklerle benzinli olsada sorun yokta işte araç yok :)) çok teşekkür ederim alakanıza

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.