Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Spor Yay

tanju seval

Önerilen Mesajlar

merhaba FocusClubTR uyeleri bnm bi sorum olscak yardimci olursaniz cok sevinirim 2011 tdci sedan focusuma eibach 3.5 cm yay taktim arac guzel dustu ama aracin onunden lukluk diye bi ses gelio neden olabilir yardimci olabikirmisiniz

Ümit Vaysaloğlu tarafından düzenlendi
adres düzeltildi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

salıncak burçları rot başları rot kolları aks körüklerini değiştir ses gelmez tahmini bedel 200 tl yay takarken deforme olabiliyor saydığım parçalar bu parçalardır o sesi yapan yay taktın diye lukluk ses yapmaz başka türlü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba ford club uyeleri bnm bi sorum olscak yardimci olursaniz cok sevinirim 2011 tdci sedan focusuma eibach 3.5 cm yay taktim arac guzel dustu ama aracin onunden lukluk diye bi ses gelio neden olabilir yardimci olabikirmisiniz

Daha nerede olduğunu bilmiyorsun; yayları doğru aldığına taktığına eminmisin ki onu düşünüyorum şu an.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ses on sagdan gelio yaylarida sanaide usta takti yanlis takmsmistir heralde bide servise gittim usta bakti amasor takoz ve bilyalarini deisti bide yaylara hortum takti ses ayni deisiklik yok

Onu demiyorum; kendini ford club ta sanıp focus cluba yazıyorsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.