Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hgs Etiketini Nereye Yapıştırmam Gerekiyor?

Öcal Ö.

Önerilen Mesajlar

9 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

4 yildir bu sekilde kullaniyorum, herhangi bir sorun yasamadim.

İkisini de yapıştırmışsın.. çifter çifter düşmüyor mu? :) Bende de çift ama hgs yapıştırılı şu an...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Onur Sezgin yazdı:

İkisini de yapıştırmışsın.. çifter çifter düşmüyor mu? :) Bende de çift ama hgs yapıştırılı şu an...

Yok beşer beşer düşüyor :) 

HGS her zaman öncelikli... OGS'den çıkıp OGS'ye girmediğin müddetçe diğer kombinasyonlarda HGS'den çekiyor hep

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi yapıştırdım.Biraz açıkta oldu ama biraz daha yukarıda olmuyormuş.Beni aldığım kişi uyarmıştı.Görüntü olarak hiç hoşuma gitmedi.Ama yapacak bişi yok lanet şey geri sökülmüyor.Bakalım okumakta sıkıntı çıkacak mı?

Resimde de afişe olmuşuz bu arada)))

20171123_111637.png

suat coşkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

Bende yapisik bile degil. Gozluk kisminda duruyor, hatta yarisi da yirtik. Umrumda mi? Degil. Cekiyor mu? Evet. Sorun oldu mu? Hayir.

Tşk ederim,çok rahatlatıcı bir açıklama olmuş..Bende de sıkıntı olmaz diye umuyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, suat coşkun yazdı:

Cvp için tşk ederim fakat aldığım kişi aynı yere yapıştırmıştı ve beni "burda okumakta zorluk çekiyor"diye uyardı.Sizin yapıştırdığınız yerin altına yani siyah izin bittiği yer olabilir diye düşünüyorum.Ya da ön sensörün tam altına ..bu sefer de çok ortada kalacak)))

siyah yer bu tip cihazlar içindir, orada okumuyorsa hiç bir yerde okumaz. sorun etikettedir. sanırım benimki bozuldu mesela hiç okumuyor artık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah yerin içerisinde, aynanın sağında ve solunda diğer taraflardan daha açık renkte olan iki bölge var (Bazı açılardan bakınca çok net belli oluyorlar). Etiketin oraya yapıştırılması gerekiyor diye okumuştum. Onu okumadan önce etiket farklı yerdeydi ve okuma sorunları vardı. Sonra yeni etiket aldım ve dediğim yerlerden birisine yapıştırdım. Ama yine okuma sorunları var. Her geçişte "Kaçak geçiş" uyarısı alıyorum. Artık bıraktım ben peşini. Onlar düzeltsin plakadan. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
7 dakika önce, suat coşkun yazdı:

Dün ilk kez hgs ile geçiş yaptım.Esenyurt gişeden çıkış yaptım.Kaçak geçiş gösterdi)))Herhalde hgs ile sıkıntı yaşayacağız.

Sorun yok.

Kaçak geçiş yazsa dahi ( giriş-çıkış hgs den yapmışsınızdır heralde?) plakaya tanımlı hgs olduğu için bir sonraki gün kendiliğinden normal geçiş ücretine dönüyor.

Edit;

Ayrıca etiketi cam'a yapıştırmak istemeyenler HGS kabını kullanabilirler.

HGS etiketi bu kab içine koyuluyor daha sonra kab, çift taraflı silikon bant ile cam'a yapıştırılıyor.

Sökerkende camda iz bırakmıyor, temiz iş.

97225397.jpg

Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.