Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak

Guest mustafa badem

Önerilen Mesajlar

Sonradan yapılabilecek işlemlerin en kolaylarındandır diye düşünüyorum, ama merkezi kilit ile katlanmaz, manuel olarak, içerideki buton yardımıyla kapatılabilr, kapıları kilitlediğinizde katlanmasını istiyorsanız bunun için modül falan da gerekebilir. Yani o zaman iş uzayabilir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 yıl sonra...

merhaba; yine bir konu açayım  ve sizleri biraz meşgul edeyim dedim:) focus 3 lerin titanyum paketleri hariç diğer modellerinde kapanır aynalar yok. bunları kapatmak için aynayı komplemi değişmek lazım, yoksa sadece içine motor koydursak oluyormu? teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba; yine bir konu açayım  ve sizleri biraz meşgul edeyim dedim:) focus 3 lerin titanyum paketleri hariç diğer modellerinde kapanır aynalar yok. bunları kapatmak için aynayı komplemi değişmek lazım, yoksa sadece içine motor koydursak oluyormu? teşekkürler...

İletiniz buraya alındı, lütfen önce arama yapın eğer yoksa yeni başlık açınız. Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçenlerde benim arabanın katlanan ayna arıza yaptı. Servis, resimde 17682 olarak gösterilen parçayı değişti. Muhtemelen sizin de bu parçayı komple değişmeniz gerekiyor. Yalnız sonradan takıldığında tesisat ilavesi de gerekebilir.

YBRp0Z.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

burda da 600 çifti bence daha baya pazarlık payı var

http://www.aynadeposu.com/Products/Focus-2011%3E-Elektrikli-Rezistansli-Boyanir-Astar-Kapakli-Sinyalli-Alt-Aydinlatmali-KOR-NOKTA-IKAZLI-OTOMATIK-KATLANIR-SOL.html

bence aynaları alın yetkili serviste taktırın en güzeli

kafanız ağrımaz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak olarak değiştirdi
  • Misafir, bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.