Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak

Guest mustafa badem

Önerilen Mesajlar

7 dakika önce, Gökhan Türker yazdı:

Bence gerek siz benim aracımda var titanium donanım aynalar böle tam kapanmıyor örneğin birçok markada ayna cama yapışıyor ama focus ta yarım kapanıyor bunun için değmez o zahmet bence.

Aynaları ve kapı camı açma parçasını aldım sadece bu çalıştırması kaldı oda elm gerekiyormuş bende yok ankarada yardımcı olabilecek kimse varmı acaba ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Teoman S. yazdı:

Ozaman eksik parça var. Kapı modüllerini aldınız mı?

Ayrı olarak kapı modülü almadım katlanır ayna tuşu olan şöför kapısındaki arabanın cam açma kapama tuş takımını aldım ayrıyetten kapı modülüde gerekiyormu ben direk titanium bir araçtan aldım onda başka hangi parçası gerekiyor?

Ahmet M tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Ahmet M yazdı:

@Teoman S.

Modülü başka titanium bir araçtan bulabilirmiyiz peki ?

aynı arabadan sökerseniz olur tabi.

katlanır ayna aslında titaniumda standart değil ancak neredeyse hepsinde var. demek istediğim titanium değil, katlanır ayna olan araçtan sökmeniz lazım, titanium da olur styleda olur.

--2 dakika sonra eklendi--
5 saat önce, Gökhan Türker yazdı:

Bence gerek siz benim aracımda var titanium donanım aynalar böle tam kapanmıyor örneğin birçok markada ayna cama yapışıyor ama focus ta yarım kapanıyor bunun için değmez o zahmet bence.

bence de gereksiz ? 

a4te kapandığında cam epey yukarı bakıyor, kar yağınca orada da kar birikiyor diye ilk kar yağdığında katlamayı kapattım, hala kapalı ?

focusta böyle bir sorun yaşamadığımdan iptal etmemiştim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

merhaba arkadaşlar;

2015 model trendx aracım için ısıtmalı katlanır ayna işine takıldım.

aracımda;

ŞOFÖR BV6N-14B531-EA

YOLCU BV6N-14B533 EA

anladığım kadarıyla mevcut moduller ile bu işlem yapılamıyor 

konuyu baştan beri takip ediyorum sonu A? ile biten modullerin uygun olmadığını anladım

ancak bendeki ne A  nede B yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.