Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak

Guest mustafa badem

Önerilen Mesajlar

14.12.2015 - 20:03 tarihinde, Murat Kavuk yazdı:

@Teoman Saraç Hocam, focus ve c-max için kumanda kodları ortak. Servis neden bulamadı anlamadım. Çok da kod yok aslında.

AM5T-14A132-AA >> "4 camlı", "çocuk kilidi: cam"
AM5T-14A132-BB >> "4 camlı", "çocuk kilidi: cam + kapı"
AM5T-14A132-CA >> "4 camlı", "çocuk kilidi: cam", "alt aydınlatma ve katlamalı ayna"
AM5T-14A132-DB >> "4 camlı", "çocuk kilidi: cam + kapı", "alt aydınlatma ve katlamalı ayna"

kodlar.jpg

Ben -ca kodunu sordum adam sürekli şasi isteyip durdu. Vermedim çünkü biliyorum sizin araca uyumlu değil deyip kapatacak. Fiyatları da 250 ile 600 tl arası değişiyor hangisi olur bilemem dedi. Bildiginiz tanıdıgınız yedek parçacı var mı bu kodu temin edebileceğim. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Berat Hasbek yazdı:

Ben -ca kodunu sordum adam sürekli şasi isteyip durdu. Vermedim çünkü biliyorum sizin araca uyumlu değil deyip kapatacak. Fiyatları da 250 ile 600 tl arası değişiyor hangisi olur bilemem dedi. Bildiginiz tanıdıgınız yedek parçacı var mı bu kodu temin edebileceğim. :)

Forumdan Erol Otoya mesaj atın, yardımcı olurlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
23 Kasım 2015 - 16:57 tarihinde, Olcay Sert yazdı:

burda da 600 çifti bence daha baya pazarlık payı var

http://www.aynadeposu.com/Products/Focus-2011%3E-Elektrikli-Rezistansli-Boyanir-Astar-Kapakli-Sinyalli-Alt-Aydinlatmali-KOR-NOKTA-IKAZLI-OTOMATIK-KATLANIR-SOL.html

bence aynaları alın yetkili serviste taktırın en güzeli

kafanız ağrımaz

Bu aynayı taktığımızda kör nokta uyarı sistemi çalışmaz heralde

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
5 dakika önce, Giray Aksen yazdı:

Selamlar 

Bende style 2012 var aynalar katlamalı ben direk kör noktalı olan aynayı takarsam kör nokta sistemi çalışır mı ? Ek yapmam gereken bir şey var mı ? 

Ayna sadece gösterge. O işi arka çamurluğa gizlenmiş modüller yapıyor. Ve modüller hayli pahalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Giray Aksen yazdı:

Selamlar 

Bende style 2012 var aynalar katlamalı ben direk kör noktalı olan aynayı takarsam kör nokta sistemi çalışır mı ? Ek yapmam gereken bir şey var mı ? 

Sen nerdesin be mübarek :)

Tabiki öyle olmaz ama çözeriz bir şekilde...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu yazdı:

Sen nerdesin be mübarek :)

Tabiki öyle olmaz ama çözeriz bir şekilde...

Ek bilgi, Muzaffer yazılım atmadan çalışmıyor demişti. Galiba BCM yazılımının silbaştan olması gerekiyor. Sadece ELM ile olmuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 dakika önce, Giray Aksen yazdı:

Selamlar 

2 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Ek bilgi, Muzaffer yazılım atmadan çalışmıyor demişti. Galiba BCM yazılımının silbaştan olması gerekiyor. Sadece ELM ile olmuyor.

O halde Muzaffer i bulur yaparız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus Mk3 Katlanır Ayna Takmak olarak değiştirdi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.