Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu Adamlar Ne Yapıyor ? Yakıt Tüketimi Yarışı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Böyle kasacak kadar tüketim önemseniyorsa en temizinden gidip Polo Bluemotion alınır binilir... 75 Km/h ortalama hızla 250 Km yol katedip ortalama 2.8 Litre/100 Km mazot tüketimi yakaladım :)

Adamlar yarışma yapmış, yani reklam adı üstünde :D

sen bildiğin kasmışsın abi o yol biter mi ya :D arabayı sat otobüs'e bin bari :P

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adamlar yarışma yapmış, yani reklam adı üstünde :D

sen bildiğin kasmışsın abi o yol biter mi ya :D arabayı sat otobüs'e bin bari :P

Otobüste istediğim radyo kanalını açmıyolar , ayrıca şehirlerası otobüs bileti fiyatlarına baktığımda tek kişi için aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor :P

reklam ama polo nun iki katından fazla işte tüketim :) ben pilotaj kıyafetleri olmadan onun yarısı kadar yaktırabiliyorum bir araca onu söylemek istedim, bizde bi mondial mobilet var onun kadar yaktı işte, tüketim reklamı yapılacaksa bendeki daha çok hakediyor 5,2 ile reklam mı olur :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otobüste istediğim radyo kanalını açmıyolar , ayrıca şehirlerası otobüs bileti fiyatlarına baktığımda tek kişi için aşağı yukarı aynı fiyata denk geliyor :P

reklam ama polo nun iki katından fazla işte tüketim :) ben pilotaj kıyafetleri olmadan onun yarısı kadar yaktırabiliyorum bir araca onu söylemek istedim, bizde bi mondial mobilet var onun kadar yaktı işte, tüketim reklamı yapılacaksa bendeki daha çok hakediyor 5,2 ile reklam mı olur :smiley2k:

Hocam bunları heryerde yazma gülerler :D bu araba benzinli ve senin gibi sabit hızla en düşük devirde geitmiyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Böyle kasacak kadar tüketim önemseniyorsa en temizinden gidip Polo Bluemotion alınır binilir... 75 Km/h ortalama hızla 250 Km yol katedip ortalama 2.8 Litre/100 Km mazot tüketimi yakaladım :)

O senin dediğini ben 2.0 tdci ile de yaparım maksat yavaş gitmek değil ki. Mevcut koşullarda daha az yaktırmak. O değil de şehiriçi 70 km hız çekilmiyor sen 250 km den bahsediyorsun. Yakup haklı bence sen arabayı sat. Otobüs en iyisi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

reklam ama polo nun iki katından fazla işte tüketim ben pilotaj kıyafetleri olmadan onun yarısı kadar yaktırabiliyorum bir araca onu söylemek istedim, bizde bi mondial mobilet var onun kadar yaktı işte, tüketim reklamı yapılacaksa bendeki daha çok hakediyor 5,2 ile reklam mı olur

Bence önemli ölçüde doğru.

Sonuçta amaç az yakmaksa kimse bu adamlara piste çıkıp hız yapmalarını söylememiş, isterse 50'yle gider.

Yok maksat belli bir sürede belli bir mesafeyi en az yakıtla katetmek ise o zaman iş daha çetin olur, rekabet de ilginçleşmeye başlardı.

Bu filmde metod iyi tanımlanmadığı için ben az yakmaya niyetlensem 5'in altına düşerdim derim.

Genel olarak da yarışmada dizeli dizelle benzinliyi de benziyle kıyaslamak daha adil olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.