Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Laptop Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Bilgisayarı almadık 1475 TL ye, gece 24:00 den sonra 1809 TL oldu şansa bak be ... herhalde haftasonu kampanyasıymış ve 1475 TL ye i5, 8 GB RAM, 2 GB HARİCİ EKRAN KARTI, 1 TB HARDİSCİ, WINDOVS 8 İŞLETİM SİSTEMİ 2.50 GHZ VE 16 GB ram A YÜKSELEBİLİR başka bir laptop yok.

Eğer aceleniz yoksa bir süre daha bekleyin derim.

Vatan'daki %25 kampanyası artık sıradan bir durum haline geldi. Bazen her haftasonu, bazen de iki haftada bir yapıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgisayarı almadık 1475 TL ye, gece 24:00 den sonra 1809 TL oldu şansa bak be ... herhalde haftasonu kampanyasıymış ve 1475 TL ye i5, 8 GB RAM, 2 GB HARİCİ EKRAN KARTI, 1 TB HARDİSCİ, WINDOVS 8 İŞLETİM SİSTEMİ 2.50 GHZ VE 16 GB ram A YÜKSELEBİLİR başka bir laptop yok.

Vatan her hafta veya 2 haftada bir benzeri kampanyalar yapmakta, acelesi yoksa bekleyin derim.

Biz kampanya kaçıyor diye alel acele gittik aldık sonra 3 hafta haftasonları kampanya yapmaya devam ettiler. Ama tabi belirli de olmaz kafalarına eser kampanya yapmazlar, takip etmek lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben genel anlamda toshibadan memnunum, şuanki bilgisayarımı 6 senedir kullanıyorum 3 kere adaptörü bozuldu :D tek sıkıntım kasası dayanıksız ekran menteşe yuvaları kasayı sökerken kırıldı, kasanın bazı kısımları aynı şekilde sökerken kırıldı, açmasam kırılırmıydı bilmiyorum ancak elledikçe dökülüyor.

evdekiler son zamanlarda samsung kullanmaya başladı 4-5 tane var sadece 1inin pili bozuldu 2 kere.

arkadaşım lenovo kullanıyor 1 senede 3 kere filan bozuldu, servis iyi hoş hızlı çalışıyor vs ancak önemli olan zırt pırt bozulmaması, mesela benim yoğun günümde 1 saat bile bozulsa bütün işlerim kayar...

eğer uzun süre kullanmayacaksanız i7 i5 vs çok farketmez, dediğim gibi 6 senedir kullanıyorum T7300 işlemci var üzerinde bugune kadar ciddi bir problem yaşamadım. eğer sürekli ofise taşımam gerekmezse dahada kullanırım.

son olarak geçen gün birinde asus gördüm mac gibiydi aliminyum(veya her ne ise) ince kasa filan çok şıktı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de uzun bir süre Toshiba kullandım.Ozan Bey'in de dediği gibi ben de en az 5-6 kere adaptör değiştirmişimdir.2 kere temassızlık nedeniyle şarj olmuyordu onu değiştirdim.Ha bir de 2 kere batarya değiştirdim :D

Alper Arda Yazar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Bilgi olsun diye yazayım,

Tolga abi'ye bundan aldık son 2 ürün kaldı bu fiyata..Düşünen varsa kaçırmasın.

Önde kılan özellikleri; ışıklı klavyesi,ince tasarım, batarya süresi,ekran kartı,bağlantı çeşitleri,hafıza,ram vs...

Eksileri; win7 yüklü, 2.nesil işlemci mevcut (3.nesiller çok pahalı bu özelliklerde)

1990 TL

http://www.hepsiburada.com/liste/dell-xps-15z-intel-core-i5-2410m-23ghz-6gb-750gb-15-tasinabilir-bilgisayar-g41p67/productDetails.aspx?productId=bd761016&categoryId=98&SKU=BD761016&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dbd761016%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253ddell%255cu002015z%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz tuzlu fiyatı değil mi yakup bey ? :) 2100-2000 liraya falan 8gb ram i5li 750 gb pcler(toshiba) vardı haziranda falan. ama inceliği gerçekten harika. 

Bu inmiş hali işte 15z özel bir seri. Yani fiyatı normal bu hali ile.Ürünün yurtdışı fiyatı 1000$ üstünde, düşün işte :)

Toshiba ayrıca tercih edeceğim marka değil.O yüzden bakmıyorum bile :) Yoksa çooook alternatif var sadece rakamlara bakarsak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Muhtemelen konuyu açan arkadaş laptopunu almıştır :) Belki bu başlığı inceleyen diğer arkadaşlara yardımcı olur diye yazma gereği duydum.

5 yıldan fazla oldu sanırım notebook almak için araştırma yaparken karşılaştım bu markayla hiç bilmediğim bir marka olmasına rağmen teknik donanımı çok iyi olması hiçbir büyük firmanın veremediği; 0 piksel garantisi, 15 gün deneme beğenmezseniz koşulsuz iade, ucuz yedek parça (batarya, güç adaptörü vs.) ve esnek garanti gibi unsurları göz doldurdu. İnternet üzerinden alıyor olmam ve markayı bilmememin tedirginliğine rağmen aldım. 5 yıl zarfında iki defa yere düşürdüm hele ikincisinde merdivenlerden aşağı yuvarlandı hala orjinal işletim sistemi ve bataryası üzerinde, bir defa ram yükseltmesi yaptım. Yeni bir notebook alırsam düşünmeden aynı markayı alırım.

Yazdığım yazıyı okuyunca firma ortağıymış gizli reklam yapıyormuş gibi hissettim kendimi :D yok öyle bişey... Markayı yazmayı unutmusum  MONSTER

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

monster bilinmedik bir marka değilki , hatta ucuz bir markada değil ... gamer'ların labtopu dur ... ve pahalıdırda :)

Ben bilmiyordum :) yada 5 yıl önce bu kadar bilinmiyordu. O zamanki aynı donanımda Toshiba nın qosmio mu quizmo mu tam hatırlamıyorum modeli 3400 TL iken bunu 2200 TL ye almışım.

Bu fiyata hala iyi bir Notebook alınabildiğini görünce kendimi sorgulamıyor değilim gençlik işte :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.