Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ufak Led Çalışmalarımız...

Önerilen Mesajlar

fv8sg.jpg

fv8tr.jpg

rs spoilerı

fv8sv.jpg

st spoiler

alicim senin aracın üzerindeki spoiler titanium spoiler ı st veya rs değil yanlış bilme sakın aracın üzerinde st veya rs hiçbir parça bulunmuyor

ovv demekki yanlış biliyormuşum :aman: . bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tampona uyguladığınız o çalışma güzel olmuş.

Sis farındaki Led çalışması kendini belli etmiyor ayrıca arabanın dışında yapılan Işık,led,gündüz farı vs yapılan aydınlatma işlemlerinin hiç birini beğenmiyorum orijinal olacak :D

İçine yaptığınız Led aydınlatmayı beğendim Plakada senin isimle baya uyumlu Aliy :) Hoşgeldin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tampona uyguladığınız o çalışma güzel olmuş.

Sis farındaki Led çalışması kendini belli etmiyor ayrıca arabanın dışında yapılan Işık,led,gündüz farı vs yapılan aydınlatma işlemlerinin hiç birini beğenmiyorum orijinal olacak :D

İçine yaptığınız Led aydınlatmayı beğendim Plakada senin isimle baya uyumlu Aliy :) Hoşgeldin :)

kendi çapımızda bişeyler yaptık işte.Plakanın da amacı o zaten emniyette bayağı zaman harcadık o plaka için :) .teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

şu an Adana dayım Çukurova da öğrenciyim ama aracımız devamlı Antakya yeni sanayi sitesinde babam esnaf(oto elektrik)

bide antakya/çekmece belediyesi :D

çok güzel olmuş iç aydınlatma pleka ve bagaj ben de yaptım şu sis farı güzel yapmışın sis farı açtın mı şeridi nasıl yerleştirdiniz.tşk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

çok güzel olmuş iç aydınlatma pleka ve bagaj ben de yaptım şu sis farı güzel yapmışın sis farı açtın mı şeridi nasıl yerleştirdiniz.tşk

hocam kusura bakmayın cevap biraz geç oldu ama (!) :D sis lambası üzerinde bir tane krom çerçeve varya içine tam oturuyor o şekilde yapıştırdık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Okulumdan dolayı fotoğrafları paylaşmam geç oldu kusura bakmayın. :)

Öncelikle lambayı ısıtarak açmayı denedim denemez olaydım :D

kbuy6.jpg

Bu hüzünlü olayın(!) ardından babamın tavsiyeleri üzerine şöyle bir şey yaptık:

kbv1m.jpg

kbv38.jpg

Açtığımız deliği silikonla kapattık(eriterek).

kbv4p.jpg

...ve mutlu son :)(Kullanılan ledin orijinal rengi turuncudur.)

kbv6s.jpg

Tavan aydınlatmalarına da bir el atalım dedik.

kbvbj.jpg

Silikonsuz şerit led parçalarını kıvırarak bu hale getirdik ve lambaların içine monte ettik.

kbvl8.jpg

kbvmt.jpg

kbvqb.jpg

kbvrx.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

ford focuslar için sis kapağına uygulanmış gündüz farlarını http://www.sanalpazar.com/urunara?criteria=ford+g%FCnd%FCz+far%FD inceleyebilirsiniz. gayet güzel görünüyor.

Fazla fazla yazıldığına göre belliki reklam. Ayrıca o parçanın sis fari ile alakası yok...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.