Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

bu ruslar baya yetenekli çıktı canım

Bizdekilerin aynısı işte. :) Bizdekiler yeteneksizsiniz modundalar daha çok. Bir de yarışmacılar ve jürinin arasındaki konuşmalar, kibarlıkları vs bizimkilere ders niteliğinde.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nasıl koptu ben birşey anlamadım :)

Valla ben de 2-3 kere izledim ne olmuş diye. Öndeki fren yapınca bu da sanırsam ani olarak köklüyor freni, yol zaten hafif sağa doğru gittiğinden önü kaymaya başlıyor diye tahmin ediyorum. Karda buna benzer olaylar gördüm de yağmurda ilk kez bu kadarını görüyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nasıl koptu ben birşey anlamadım :)

Valla ben de 2-3 kere izledim ne olmuş diye. Öndeki fren yapınca bu da sanırsam ani olarak köklüyor freni, yol zaten hafif sağa doğru gittiğinden önü kaymaya başlıyor diye tahmin ediyorum. Karda buna benzer olaylar gördüm de yağmurda ilk kez bu kadarını görüyorum :)

Hakikaten aracın kopuşu çok anlamsızca ani.. gerçi direksiyon hareketlerini göremiyoruz saçma bi şekilde frene abanıp direksiyonu da kırdıysa olabilir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakikaten aracın kopuşu çok anlamsızca ani.. gerçi direksiyon hareketlerini göremiyoruz saçma bi şekilde frene abanıp direksiyonu da kırdıysa olabilir..

Lastikler mi kabak acaba? Çok kolay ve ani kopmuş.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben de 2-3 kere izledim ne olmuş diye. Öndeki fren yapınca bu da sanırsam ani olarak köklüyor freni, yol zaten hafif sağa doğru gittiğinden önü kaymaya başlıy

Lastikler mi kabak acaba? Çok kolay ve ani kopmuş.  

bence o yolda daha önceden bir kaza olmuş , yağ veya yakıt kalmış temizlenmemiş , yağmuru yiyince buzdan beter olur  ... başka türlü çok zor ... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence o yolda daha önceden bir kaza olmuş , yağ veya yakıt kalmış temizlenmemiş , yağmuru yiyince buzdan beter olur  ... başka türlü çok zor ... 

http://awesomescreenshot.com/0d313qgg24

dediğin gibi kaza var sanırım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guzelmiş :D Audi önden çeker ya nispet yapmislar. Paintball biraz fazla kacmis ama olsun :)

Bu işte başka bir iş var bence. Diğerleri de devamı için bir organizasyon yapıp BMW'cilere dönecekler muhtemelen. Yoksa kimse aracına paintball atılırken mutlu olmaz olamaz.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.