Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

Fazıl Say'ın instagram sayfasında görüp bakıyım dedim, Aman Tanrım didim :claps::claps::claps:

--0 dakika sonra eklendi--

Tam da gidip bateri kursuna mı yazılsam diye düşündüğüm zamanda pek denk geldi. Bugün uğramak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Güvenlik kameram nihayet bir kaza yakaladı ? 

41.  saniyeden başlatıyorum. ben sola dönerken ileride kaza oluyor. Otoparktan geri geri çıkan araba oradaki kamyonete giriyor. Bayağı hasar vardı. Zaten neymiş arabaları kafadan parketmiyoruz. Kıçtan parkediyoruz . Çünkü acil bir durum olursa çok hızla ve güvenle çıkabiliriz.

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 yıl sonra...

Hep bu video yüzünden 😄 @Cenk Demirel @Ozan Kar

3x 5x uzatmayalım mı ömrümüzü :kıhkıh:

Özetle en kolay şekli sabit bisiklet diyor ki haklı da, gecenin 2'sinde bile çıksam sitenin içinde kedi çıkıyor insan çıkıyor bir şey oluyor, yol da düz değil o yüzden tempo değişiyor. Eliptik daha iyi tabi de düz bisiklet daha kolay ve alışkın olduğum bir şey 🙂 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Mertcan Çelik yazdı:

Hep bu video yüzünden 😄 @Cenk Demirel @Ozan Kar

3x 5x uzatmayalım mı ömrümüzü :kıhkıh:

Özetle en kolay şekli sabit bisiklet diyor ki haklı da, gecenin 2'sinde bile çıksam sitenin içinde kedi çıkıyor insan çıkıyor bir şey oluyor, yol da düz değil o yüzden tempo değişiyor. Eliptik daha iyi tabi de düz bisiklet daha kolay ve alışkın olduğum bir şey 🙂 

Hangisinden daha çok keyif alacaksan o senin için daha iyidir tabi ki hocam. Güle güle kullan şimdiden ☺️

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.